22 grudnia 2010

Manfred Wrona Honorowym Obywatelem czeskich Bolatic

20 komentarzy:

 1. No proszę! A ciekawe kiedy na osiedlu docenią Przewodniczącego? Wstyd! Czesi dostrzegają to czego swoi ludzie dostrzec nie potrafią!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje panie Manfredzie! Za dobrą pracę należy się uznanie. Jestem pewna, że na ten zaszczytny tytuł pan w pełni zasłużył. Nie wiem tylko, czy nasi czytelnicy zdają sobie sprawę z tego,ile trzeba mieć siły, woli, umiejętności, itd. aby do takiego sukcesu dochodzić. Raz jeszcze gratuluję i myślę, że moje zdanie podziela wielu mieszkańców naszej gminy, w tym głównie mojego miasta. Zawsze mówiłam, że miasto nie potrafi we właściwy sposób wykorzystać pozycji i predyspozycji pana przewodniczącego. Radosnych Świąt życzę. Kasia

  OdpowiedzUsuń
 3. Czesi to dostrzegają bo on nimi nie rządzi. Jakby mieli go u siebie to nastawienie byłoby jak na osiedlu.

  OdpowiedzUsuń
 4. do grubej maliny: nie będę cię w świątecznym okresie obrażać, więc powiem tak: gruba malino mamy do czynienia z nieprzeciętnym człowiekiem, niezmiernie mądrym, inteligentnym i pracowitym, oddanym sprawom gminnym bezgranicznie. jeżeli tego nie widzisz, to zachęcam cię abyś pana przewodniczącego poznał. Wtedy zmienisz zdanie. Bo tak wychodzisz na zajadłego zadymiarza, nie mającego o sprawach zielonego pojęcia. Zaskoczę cię - myślę, że również na naszym osiedlu ten pan ma swoich zwolenników i to wcale niemało. Często rozmawiam z ludźmi na te tematy, to swoje wiem. A was krzykaczy jest kilku, no może kilkunastu. I tyle. Panie Wrona proszę przyjąć szczere gratulacje ze środka naszego kuźniańskiego osiedla. Niech się pan nie przejmuje ludźmi pokroju Józia maliny, bo nie warto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czesi uzdrowili klub w Wodzisławiu.Vox wstań z tych kolan.

  OdpowiedzUsuń
 6. brawo, brawo, brawo, .... . Wszakże to jeden z nas. Tak trzymać nadal.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma kogo doceniać.... !!! A napewno nie niego

  OdpowiedzUsuń
 8. dexter: nikt cię nie prosi o twoje docenianie. Bo ono warte funta kłaków. Twój wpis stawia cie w odpowiednim szeregu. Ale pukaj, pukaj i pukaj. Tylko tyle ci zostało

  OdpowiedzUsuń
 9. A może by tak pan Wrona zajął się tą czeską wsią i jej mieszkańcami na dłużej?Może by tak spakował manele i wyjechał do krainy knedli?ech rozmarzyłem się

  OdpowiedzUsuń
 10. Już nadchodzą święta! Magiczna godzina… Radośnie przy stole zasiądzie rodzina. Z sąsiadem dziś rano pojednał się tata, babcia z koleżanką, brat jeszcze brata. Pięknie przystrojona choinka zielona - o Witku z czułością pomyśli więc Wrona. Popłacze się Witek wśród kartek podartych: ,,Nigdy więcej listów, a zwłaszcza otwartych”. Przemówią po ludzku zwierzęta domowe, dziczyzna i ptactwo, szczury okrętowe… Jak ongiś trzej króle szli na ziemię Judzką Tak teraz pójdziemy z darami na Rudzką. Nie ma tam stajenki, ani też Józefa ale ktoś coś mówił że tam biedy strefa? Że getto się tworzy, że zgroza, exodus! Że dzieci chcą pływać, że trzeba autobus? Nie ma przeciwników - wszędzie przyjaciele Wczoraj Kain i Abel – dziś razem w kościele. I serce do serca, słów miłych bez liku… Do czasu aż ości znajdą się w śmietniku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Do Vox Populi:Ten wierszyk jest nie na miejscu i nie w odpowiednim czasie .Wesołych Świąt mizerny poeto.

  OdpowiedzUsuń
 12. Z przykrością stwierdzam że jest jak najbardziej na miejscu i w odpowiednim czasie. Traktuje o kilkudziesięciogodzinnym zakłamaniu po którym powróci proza życia z całą jego brutalizacją. Z przykrością stwierdzam też że twój komentarz to potwierdza i że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Swoje nieszczere życzenia wypowiadane pewnie bezwolnie zostaw sobie i swoim najbliższym. Mi są one do niczego niepotrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pas- twoje niedoczekanie. Pan przewodniczący musi pozostać tutaj obok nas, aby z takimi jak ty zrobić porządek. Pas, ja wiem, że cierpisz bardzo, bowiem twoja i tobie podobnych teoria o niedobrym Wronie dawno runęła. Wszyscy was przejrzeliśmy. Och wy obłudnicy, aby kogoś zniszczyć zrobicie wszystko. Dobrze, że wam się to nie udaje, bo jesteście zwyczajne du....y. Znajdzcie sobie ciekawsze zajęcie na kolejne 4 lata. Pozdrawiam i wesołych świąt życzę madrym ludziom, a ty Pas, ty wiesz gdzie twoje miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 14. do msjhsy.Nie fascynuje mnie polityka aż tak bardzo,żeby ślęczeć w 1Święto przed komputerem i tupać na innych.Wsadź se swoją reprymendę i nie licz na to,że w Kuźni mieszka sam motłoch,któremu można wciskać takie koszmarki

  OdpowiedzUsuń
 15. Pas daj se pas. Nik cię i tak nie czyta, boś cienki jak ... pas. Zdrowia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 16. do Karen.Właśnie stwierdziłaś,że jesteś nikt :smile:Zdrowie każdemu jest potrzebne,a więc i tobie go życzę

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiecie co moi mili? Kultura wymaga, aby docenić to co jest tego warte, a krytykować, to co należy. A więc ,,czapki z głów". Widzę, że ten Wrona to nie jest taki ostateczny d ... jak o nim czasami piszemy. Sory za moje wcześniejsze obraźliwe słowa, ale może kiedyś jak pana poznam, to bedę piał na pana cześc. Narazie sory, no dobra i gratulacje. Ale szczere gratulacje przesyłam. Osiedlowe chamidełko - może kiedyś się zmienię. No i ten browar, sory, sory, szczęśliwego nowego roku. Zapraszam panie Wrona na piwko, bo coś widzę, że to z panem może być całkiem, całkiem lajtowo i normalnie. A tak wogóle, niech pan nie słucha debili. Wysiadam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo mi się podoba ta dyskusja, zwłaszcza "głos ludu", a czyja racja jest najmojsza :):):):):)

  OdpowiedzUsuń
 19. No i proszę, czas mija i pokazuje, że ten Wrona to nie jakieś monstrum, to nie psychol jak niedawno pisano, tylko całkiem normalny człowiek. Powiem więcej człowiek ponad przeciętny, wart naprawdę wiele. To jeszcze lekcja, aby ślepo nie słuchać i nie dawać wiary wyreżyserowanym pseudoskandalom. Lepiej późno niż wcale. Zawsze wiedziałam, że Wrona jest niesłusznie szkalowany i nienawidzony. Bo jest dobry i bije wielu na łeb na szyję.

  OdpowiedzUsuń
 20. Moze by sobie wzieli tego pana razem z honorami? Ja chetnie podzielilbym sie tym nadmiarem szczescia.

  OdpowiedzUsuń