01 stycznia 2011

365 dni wrażeń, emocji i wydarzeń

14 komentarzy:

 1. Życzę dosiego roku. Redakcjo! Jeżeli ten materiał ma być podsumowaniem tego co miało miejsce w mieście i okolicy w 2010 r. to nie macie pojęcia o tych sprawach. zastanawia mnie fakt, z czego to wynika. Z nieznajomości, braku chęci pisania o oczywistych, powszechnie znanych sprawach, z niezyczliwości do rządzących i świata, z .... . A zresztą. Materiał jest nierzetelny, spisany na jednym kolanie, w związku z czym sami sobie wystawiacie świadectwo. I to by było na tyle.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpisuje się pod powyższym komentarzem -życzę bardziej rzetelnych i obiektywnych reportaży .Do Siego Roku!!!!! :smile:

  OdpowiedzUsuń
 3. Moze kochana redakcja wie kiedy otwieraja biedronke??????????

  OdpowiedzUsuń
 4. s***e w banie

  OdpowiedzUsuń
 5. Lepiej w bambosze jak w banie ,zero kultury. :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 6. odczep się urzędowy człowieczku sterowany tymi z góry najarałeś się dopalaczami i filozof Ci się włącza

  OdpowiedzUsuń
 7. zapomnieliście napisać o podwyżkach czynszowych i innych... ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. tajemnicza dziura - trafne okreslenie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o Biedronkę, to sama już słyszałam chyba z pięć, a może więcej terminów jej otwarcia. Zaczęło się od 1 grudnia, potem był zdaje się 5, 6, 15, 20, 23, a wreszcie 27 grudnia. Jak na razie, żadna data się nie potwierdziła, wobec czego to wszystko są jakieś domysły. Z kolei tuż przed Sylwestrem dowiedziałam się, że "Biedronkę" mają otworzyć 10 stycznia... Cóż - pożyjemy, zobaczymy...

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaki portal, takie podsumowanie.Powyższe jest żałosne.Mówi się: ,,Nie pchaj się na afisz, jak nie potrafisz".

  OdpowiedzUsuń
 11. jest takie przysłowie ta krowa która dużo muczy mało mleka daje... jak widać krytykować to my potrafimy i to bardzo, ale odwagi by coś dobrego zrobić dla tego miasta ...niestety nam juz nie starcza...ci co robią, są krytykowani, a jeśli nic się nie dzieje to też krytykujemy.Wam Kuźniczanie już to weszło w krew...ciągle niezadowoleni...i to jest żałosne!!! Podziwiam ludzi którzy pomimo krytyki chcą coś robić, ponieważ żyją!!!! I to jest piękne.Ci co krytykują nic jeszcze dobrego nie zrobili bo na to ich nie stać. Pani "olu" niech Pani napisze o swoich osiągnięciach... poklaszcze pani całe miasto...

  OdpowiedzUsuń
 12. Do niektórych "znawców"!Jestem cielę,ale z jajem I niczego nie uznaję.Chć miast głowy mam makówkę,Z miasta zrobię pipidówkę.Ja na wszystko powiem:"Nie!" A co? Nie podoba się?

  OdpowiedzUsuń
 13. Do nie -bo No właśnie niech ola zrobi rachunek sumienia i napisze co takiego zrobiła bo znając jej działalności to nic pożytecznego o sorki pomyłka tylko dobrze zrobiła w swych sprawach a nie dla wsi więcej złego nisz dobrego Jak by się tak przyjrzeć wszystkim wydatkom itp. sprawom to wiele by może się dowiedziano o nie nagannej działalności tej pani Mam nadzieje że obecna kadencja pokarze co warta ta pani która stoi na „straży prawa”

  OdpowiedzUsuń
 14. Pisz co chcesz.To Ty jestes redaktorem.

  OdpowiedzUsuń