15 listopada 2010

Wiaty przystankowe już "ostemplowane"


10 komentarzy:

 1. Ja uważam gdyby kamery zarejestrowały wandala to obciążyć jego kosztami naprawy .Gdyby to był małolat to rodziców do naprawienia szkody.W naszej Kuzni brak odpowiedniego nadzoru policji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta dzisiejsza młodzież na osiedlu to czyste imbecyle.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarz usunięty przez administratora za naruszenie regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak już pisałem w powyższym artykule, pieszych patroli BRAKUJE!!! Siedzą delikwenci na tym przystanku zawsze ci sami, spisać raz i drugi, a jak nazwisko się powtórzy obciążyć gówniarza i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 5. bez przesady, siedzieć chyba każdy może? to, że ktoś tam często przebywa wcale nie oznacza, że ponosi winę. ludzie, opanujcie się. co nie zmienia faktu, że mamy jakiegoś abderytę któremu wyraźnie się nudzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. złapać na gorącym uczynku i paluszki uwalić :wink:

  OdpowiedzUsuń
 7. Popieram vagabond w 100% -uwalić paluszki.

  OdpowiedzUsuń
 8. siemka :D po pierwsze bez przesady, nie macie już o czym pisać ? rozumiem że to nowe przystanki ale jakby to było napisane sprejem ale nie żeby artykuł robić bo napisali coś flamastrem. A co do Ks "obciążyć jego kosztami naprawy" jakiej naprawy? wystarczy wziąć szmatę trochę płynu i to zmyć. Ale zgodzę się ze zdaniem o policji, jeżdżą po kuźni nie zwracają uwagi na to co się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 9. GŁOSUJMY NA PAWŁA MACHĘ !!! TO DOBRY WYBÓR !!! :smile: GŁOSUJMY NA RADNYCH KWW MACHA !!! :smile:

  OdpowiedzUsuń
 10. Tu w Kuźni nic się nie dzieje to o czymś trzeba pisać...ale o czym? to może o popisanych przystankach teraz tylko czekać na artykuły typu - Śnieg w Kuźni!!! - Pierwsza dziura w nowej drodze jednym słowem żenada :wink:

  OdpowiedzUsuń