02 października 2010

Ruszyła budowa "Biedronki"

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

12 komentarzy:

 1. a gdzie można składać podania o prace?

  OdpowiedzUsuń
 2. no to będzie konkurencja

  OdpowiedzUsuń
 3. To ciekawe ktory sklep zakonczy swoja dzialalnosc jako pierwszy ??

  OdpowiedzUsuń
 4. EH masz jakiś problem do Uniktu??? Jak coś ci się nie podoba to nikt ci tam nie karze chodzić na zakupy!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie padną, ino zostaną Janikowa i Biedronka ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Klient mam ale do Unikatu... nareszcie pojawiła się konkurencja w tym miasteczku. To jest po prostu chore, jak widzi się ceny w Unikacie... ale w miasteczku powstają coraz to nowe sklepy i mam nadzieję, że w związku z tym wymuszą firmy same na sobie przyzwoite ceny, jak na obecne czasy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chodziłem regularnie do Unikatu i dziwiłem się jak na przestrzeni trzech lat drożały moje ulubione chocapici od nestle. najpierw 4,49 potem 4,99, później 5,79, a teraz 6,79!!! Jak się okazuje to nie produkt podrożał tylko drogeria unikat podnosiła sobie marże. Szlag mnie po prostu trafił kiedy zobaczyłem cenę tych samych chocapiców w Tomi Markcie. 4,49!!! 2,30 zł marży od opakowania to przegięcie! Giń Unikacie!!! Nazwa Unikat chyba jest z tego, że ma unikalnie drogie ceny!!! :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak w Unikacie jest naprawde drogo, z dnia na dzień płaci się co raz więcej ale niskie ceny np. w Tomi markt zależne są od tego czy dany sklep jest sieciówką, a Tomi jest i w tedy właściciel zamawia towar na wszystkie swoje sklepy po dużo niższych cenach, a Unikat jest tylko jeden. :tongue:

  OdpowiedzUsuń