20 maja 2010

Sparta wróciła z tarczą

Miejski Klub Sportowy SPARTA Kuźnia Raciborska, pod wodzą trenera Macieja Kriwienoka, reprezentowała czwórka zawodników: Wojciech Płachciak, Dawid Cichocki, Adrian Til, Patryk Dereń. Najlepiej z całej grupy wypadł Wojciech Płachciak, który w kategorii wagowej do 81 kg zdobył złoty medal. Natomiast Dawid Cichocki doszedł do finału w kategorii do 65 kg seniorów gdzie przegrał swoją walkę dosłownie jednym punktem zajmując druga pozycję. Brązowy medal przypadł także Adrianowi Til w kategorii junior do 81 kg . Od zdobycia brązowego medalu dzieliło kilka kroków Patryka Dereń który stoczył zacięte i niezwykle efektowne walki.

Image and video hosting by TinyPic

Należy nadmienić, że na szczególne słowa uznania zasłużyli Wojciech Płachciak i Dawid Cichocki którzy dzień wcześniej zdobyli miejsca medalowe na ogólnopolskich zawodach w grapplingu.