07 marca 2010

Kuźnia lepsza w towarzyskich "derbach"

W niedzielę na bocznym boisku KS Stal Kuźnia Raciborska, gospodarze zagrali z ostatnim zespołem B klasy - Płomieniem Siedliska. W meczu była widoczna różnica klas jaka dzieli obie drużyny. Spotkanie wygrała Stal 5:2.

Image and video hosting by TinyPic

Pierwsze minuty meczu były wyrównane, a piłkarze gości mocno napierali na bramkę zawodników Kuźni. Podopieczni Mieczysława Krawca pewniej zaczęli grać od momentu, kiedy strzelili bramkę, a jej autorem był Mariusz Bieniewski. Jeszcze przed przerwą gola na 2:0 zdobył grający w juniorach Norbert Grzegorz. Po przerwie na 3:0 podwyższył Dawid Prekaniak, który z pewnością nie zdobyłby gola, gdyby nie pomoc bramkarza Siedlisk - Łukasza Mazurczaka.

Image and video hosting by TinyPic

Na 4:0 po ładniej akcji Mariusza Bieniewskiego gola strzelił Piotr Wiączek. Ostatnią bramkę dla Stali zdobył Wojciech Kilian. Końcowe minuty należały do piłkarzy Płomienia, którzy zdołali dwukrotnie pokonać broniącego w drugiej połowie Damiana Lumera.

Image and video hosting by TinyPic

Na pochwałę w meczu z pewnością zasługuje Mariusz Bieniewski, który przed rundą rewanżową jest w bardzo dobrej formie. Z dobrej strony pokazali się także Cezary Puzio, Łukasz Sobalak i Tomasz Tokarski.

Image and video hosting by TinyPic

Świetnie się spisali goalkeeperzy Mariusz Krauze i Damian Lumer. Ten pierwszy wrócił do grania w piłkę po trzyletniej przerwie. Pod koniec pierwszej połowy i całe drugie 45 minut dobrze bronił Lumer, który po perypetiach w innych klubach też ma zamiar wrócić do kuźniańskiej Stali.

Image and video hosting by TinyPic

Następny sparing kuźnianie zagrają 13 marca z LKS 07 Markowice.

KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Płomień Siedliska 5:2 (2:0)
M. Bieniewski, N. Grzegorz, D. Prekaniak, P. Wiączek, W. Kilian

Image and video hosting by TinyPic

W składzie drużyny z Kuźni Raciborskiej zagrali: Mariusz Krauze, Damian Lumer, Waldemar Bieniewski, Dawid Prekaniak, Wojciech Kilian, Damian Kilian, Mariusz Bieniewski, Łukasz Sobalak, Damian Hareńczuk, Tymoteusz Cyba, Norbert Grzegorz, Mateusz Kuśka, Cezary Puzio, Tomasz Tokarski, Michał Ratajszczak, Marcin Ogonowski, Piotr Wiączek oraz Kamil Krawiec.

Gol na 2:0 N. GrzegorzaGol na 3:0 D. PrekaniakaGol na 4:0 P. WiączkaGol na 5:0 W. KilianaSkrót z szansami bramkowymi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz