25 marca 2010

Kolejny sukces!

20.03.2010.r odbył się kolejny turniej V edycji Ligi Dzieci i Młodzieży Ju-Jitsu, w którym udział wzięło ponad 100 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 12 klubów z całej Polski. Nasz klub wystawił 10 zawodników którzy startowali w duo systemie.

Image and video hosting by TinyPic


Duo-System to rywalizacja, która odbywa się pomiędzy dwoma parami i ma na celu zaprezentowanie obrony przed z góry zaplanowanymi atakami, które podzielone są na cztery grupy. Był to debiut naszych młodych zawodników, więc zdobycie sześciu miejsc medalowych jest ogromnym sukcesem adeptów klubu Sparta. Medale zdobyli: Damian Słupina i Mateusz Jaworski – złoto, Adam Grzesik – srebro, Bartosz Foksowicz, Damian Depta, Olaf Sobania – brąz. Wszystkim zawodnikom naszego klubu startujących w zawodach serdecznie gratulujemy!

2 komentarze:

  1. Miło było znaleść się w grupie najlepszych :smile:Dzięki Trenerowi :wink:

    OdpowiedzUsuń
  2. Damian Słupina a nie Suplina zdobył złoto

    OdpowiedzUsuń