wtorek, 14 grudnia 2010

Kiermasz Adwentowy w Rudzie Kozielskiej

Pomysłodawczynią kiermaszu była pani Beata Balcerek. Kiermasz przygotowywały panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz chętni mieszkańcy Rudy Kozielskiej.Organizatorzy mieli obawy, czy ta pierwsza tego rodzaju impreza w Rudzie Kozielskiej wzbudzi zainteresowanie mieszkańców. Jednak okazało się, że dopisali nie tylko mieszkańcy Rudy Kozielskiej, ale także sąsiedzi z Rud, Kuźni Raciborskiej. Trud włożony w przygotowanie imprezy nie poszedł więc na marne.W przyszłorocznym adwencie również odbędzie się tego rodzaju kiermasz. W połowie stycznia planowany jest wieczór kolęd, później jasełka w wykonaniu przedszkolaków, w lutym zabawa karnawałowa. Nie powinno zabraknąć atrakcji podczas ferii zimowych, z kuligiem włącznie, o ile pozwoli na to aura oczywiście.
Tekst i foto:
Wojciech Węglorz

5 komentarzy:

Boski Rosi pisze...

Rzeczywiście impreza musiała być szalenie udana sądząc po tłumach przedstawionych na zdjęciach. Połowa to z nich miejscowy aktyw.

Lelek pisze...

Boski Rosi jak byś przyszedł to byś podniósł frekwencję i docenił pracę innych. A najłatwiej krytykować i wyśmiewać zaangażowanie innych.

D pisze...

ktoś przynajmniej coś robi lol

Boski Rosi pisze...

Lelek, ja nie jestem od odwiedzania chałtur. Ja jestem od krytyki. Mieszkam w stolicy!

nshsysg pisze...

do Boski Rosi: a może ty z tych slamsów, co w naszej stolicy leżą?

Prześlij komentarz