02 września 2010

Na pierwszej rundzie koniec

Drużyna Stali rozpoczęła mecz w nieco przemeblowanym składzie. Szansę dostali zawodnicy, którzy dotychczas w lidze grali mało lub wcale. Gra nie wyglądała źle. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0, ale to drużyna Stali była bliższa objęcia prowadzenia tworząc kilka groźnych sytuacji pod bramką gości z Lubomi. W drugiej połowie wprowadzony Tomasz Piela, zwany także Lopezem, zachował się jak na doświadczonego napastnika przystało i ze spokojem przelobował bramkarza Lubomi, 1:0 dla Kuźni! Nie dane jednak było się nam cieszyć długo. Wojciech Kilian wdał się w niepotrzebny drybling we własnym polu karnym. Wykorzystał to przeciwnik wyrównując wynik. Następnie obie drużyny mogły strzelić kolejne bramki. To jednak Lubomia uderzyła skuteczniej. Mariusz Krauze został jeszcze pokonany dwa razy i to drużyna przyjezdna świętuje awans do dalszej fazy rozgrywek pucharowych. Kuźni dziękujemy za dobre widowisko i walkę. Szkoda porażki, ale cóż, teraz można się skoncentrować na lidze. Już w sobotę mecz wyjazdowy z Ocicami...