05 stycznia 2024

Noworoczne koncerty w Kuźni Kultury

Najbliższe dni w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej upłyną pod znakiem koncertów noworocznych. W niedzielę, 7 stycznia na scenie wystąpi Strauss Ensemble, a w poniedziałek, 8 stycznia Nowy Rok przywitają artyści MOKSiR.


Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców na niezwykłe koncerty noworoczne, które odbędą się w dniach 7 i 8 stycznia. To wyjątkowa okazja, by rozpocząć 2024 rok w atmosferze pięknej muzyki i artystycznej ekspresji.

1. Koncert Noworoczny Strauss Ensemble

Data: 7 stycznia 2024
Godzina: 18:00
Miejsce: Sala Koncertowa MOKSiR

Otwórzmy razem Nowy Rok dźwiękami wirtuozów! Strauss Ensemble przeniesie nas w magiczny świat muzyki klasycznej, niosąc nuty radości i elegancji. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wspólne rozpoczęcie roku. Bilety dostępne na stronie internetowej.

2. Koncert Artystów Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej

Data: 8 stycznia
Godzina: 18:00
Miejsce: Scena Artystyczna MOKSiR

Kolejny wieczór wypełniony będzie występami utalentowanych artystów z naszej społeczności. Przygotujcie się na muzyczną podróż przez różne gatunki, pełną niespodzianek i artystycznych emocji.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i kultury do wspólnego uczestnictwa w tych wyjątkowych koncertach. Podzielcie się tą radosną informacją ze znajomymi i rodziną!

Niech te wydarzenia staną się niezapomnianym akcentem na początku roku 2024.

Więcej szczegółów na temat koncertów i aktualności MOKSiR znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz profilu społecznościowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz