19 października 2023

Poranek filmowy i spektakl teatralny, czyli MOKSiR dzieciom

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Kuźni Raciborskiej serdecznie zaprasza najmłodszych na specjalne wydarzenia, z których jedno odbędzie się 28 października, a kolejne 18 listopada. Szczegóły poniżej.


28 października (sobota), godz. 10:00 - sala widowiskowa:

Poranek filmowy, a w nim ulubiona bajka pt. "Kicia Kocia mówi: Dzień dobry".

OPIS FILMU: Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial "Kicia Kocia" na wielkim ekranie! (materiały dystrybutora)

*****

18 listopada (sobota), godz. 16:00 - sala widowiskowa:

Spektakl dla dzieci i nie tylko: "Dziadek Mróz, czyli po co komu zima".

OPIS PRZEDSTAWIENIA: Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Także bohater bajki - Kabiś, którego ulubioną porą roku jest lato. Wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znalazł miejsce, gdzie chciał zostać ale... jego plany pokrzyżowała zbliżająca się zima.
 
Kabiś wraz z nowym przyjacielem - ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanawiają zrobić wszystko, by wiosna przyszła dużo wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawiają czoła zbliżającej się zimie.
 
Dziadek Mróz ma natomiast ręce pełne roboty! Musi prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew.
 
Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę?
 
Muzyczny spektakl jakiego jeszcze nie było!
 
Mali widzowie potowarzyszą bohaterom w ich podróży pełnej wspaniałych, zabawnych, ale i pouczających przygód.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie MOKSiR

oprac. BK, MOKSiR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz