22 sierpnia 2023

Czytnik e-booków w Twojej bibliotece. Zagłosuj na zadanie w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Kuźni Raciborskiej zachęca do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego na zadanie z puli EKO: Czytniki e-booków w Twojej bibliotece - wypożycz i czytaj bez ograniczeń (kod projektu: MBO-0160/W/23).

 

- Celem zadania - jak informuje kuźniańska książnica - jest zakup czytników e-booków, które będą wypożyczane czytelnikom w ponad 70 bibliotekach publicznych województwa śląskiego - także w naszej! Głosowanie odbędzie się w dniach od 19 sierpnia do 12 września. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również nieletni).

- Dzięki Waszym głosom czytelnicy bibliotek będą mogli korzystać z niedużych i lekkich czytników, znacznie bardziej przyjaznych dla wzroku niż smartfony. Jeden czytnik może pomieścić kilka tysięcy książek elektronicznych. Czytniki posiadają wiele praktycznych funkcji ułatwiających czytanie, zachowując jednocześnie widok strony podobny do tradycyjnej książki. Można na nich korzystać z własnych e-booków oraz udostępnianych przez biblioteki, również poprzez popularne aplikacje - czytamy w informacji nadesłanej na redakcyjną pocztę.

Głosować można pod >>>TYM LINKIEM<<<

 Lista wszystkich zadań znajduje się na >>>TEJ STRONIE<<<

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz