14 lutego 2023

"Pan z telewizji, czyli stand-up czterdziestolatka". Bartosz Gajda wystąpi w Kuźni Kultury

Przypominamy, że w niedzielę, 26 lutego o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej wystąpi Bartosz Gajda, stand-uper i komik znany dawniej z występów w Kabarecie Łowcy.B.


Jako support wystąpi Jarek Marek Sobański. Bilety do nabycia on-line pod >>>TYM LINKIEM<<<

BARTOSZ GAJDA: Zawodowo komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją. Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć, a żartami sypie jak z rękawa. To zawodowo. A jak to jest na codzień? No właśnie. Jak to jest z tymi znanymi osobami w zwykłym życiu. Co sobie myślą jak tak stoją w kolejce po chleb? Albo jak widzą, że żona źle podkładała rzeczy do zmywarki. Bo nawet nie wiecie, jak można źle wkładać rzeczy do zmywarki. Co taka znana osoba może powiedzieć swoim dzieciom kiedy przepoczwarzają się ze słodkich dzieciaków w... młodzież... Bo przecież nie powiesz tego przeklętego zdania, które zmiana Cię z młodzieżowego faceta w zgryźliwego starca. Jest takie jedno zdanie. Wypowiadali je nasi rodzice, ich rodzice i rodzice naszych dziadków. I każde pokolenie w dół przysięga sobie, że go nigdy nie wypowie. Aż do momentu kiedy... Wiesz co to za zdanie? Do zobaczenia!

JAREK MAREK SOBAŃSKI: to człowiek, który nie wie kiedy zaczął przygodę z komedią i wszystkim, co zabawne. Wie jednak, że przez te wszystkie lata, uzbierało się tyle historii, którymi wręcz należy się podzielić z widzami. Ciekawostki z życia artysty, które układają się w jego obraz - raczej impresjonizm niż Matejko! Przekonajcie się na żywo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz