14 sierpnia 2022

Zbliża się XXIV Rodzinny Rajd Rowerowy. Trwają zapisy

W niedzielę, 28 sierpnia o godz. 14:00 ze stadionu w Kuźni Raciborskiej wystartuje XXIV Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Pożaru z 1992 r. Zapisy już trwają, a osoby, które zarejestrują się on-line będą miały zagwarantowaną koszulkę w wybranym rozmiarze.


Uczestnicy rajdu będą klasyfikowani w dwóch kategoriach: do 12. roku życia >>>ZAPISY TUTAJ<<< i powyżej 12. roku życia >>>ZAPISY TUTAJ<<<. Limit uczestników w systemie on-line wynosi 300 rowerzystów.

Uczestniczki XXIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego Szlakiem Pożaru z 1992 r. przed wyruszeniem w trasę | fot. B. Kozina

Zapisy on-line potrwają do poniedziałku, 22 sierpnia. W dniu rajdu zapisywać się będzie można od godz. 12:00, przy czym organizator nie gwarantuje otrzymania koszulki w wybranym rozmiarze. Regulamin imprezy dostępny >>>TUTAJ<<<.

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz