02 kwietnia 2022

Kapitan polskiej reprezentacji przybędzie do Kuźni, ale... nie dziś [WIDEO]

Wczoraj na naszym portalu udostępniliśmy trzy informacje, z których tylko jedna okazała się primaaprilisowym żartem. Mowa oczywiście o przyjeździe dziś do Kuźni Raciborskiej Roberta Lewandowskiego, którego ulicę mamy w swoim mieście.


Do nagrania, które wczoraj zamieściliśmy odniósł się również Adam Wawoczny, na którego powoływali się w materiale burmistrz Paweł Macha i kierownik wydziału inwestycji i budownictwa Piotr Staroń, a które udostępnił on w swoim profilu w mediach społecznościowych. W opublikowanym dziś rano poście czytamy: "No dobra. 1 kwietnia minął, więc prostuję. Z Robertem Lewandowskim rzeczywiście spotkałem się na ostatnim meczu w Chorzowie, gdzie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia. Faktem też jest, że w Kuźni Raciborskiej jest jedyna ulica w Polsce im. Roberta Lewandowskiego. Co zaś do mojego w tym udziału i filmu nakręconego przez p. burmistrza Pawła Machę i kierownika Piotra Staronia, to rzecz jasna żart. Przyznaję, że Panowie się napracowali i niektóre osoby na to się nabrały. Dziś sobota i z tego co wiem, to raczej nie ma co czekać na Pana Lewandowskiego w Kuźni Raciborskiej" - pisze Adam Wawoczny.


Natomiast artykuł mówiący o liście gratulacyjnym od władz dla Patrycji Serafin i materiał wideo dotyczący budowy bloków na kuźniańskim osiedlu były jak najbardziej zgodne z prawdą.

Realizacja i montaż: Bartosz Kozina; współpr. Jacek Gąska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz