20 marca 2022

Świetny start w Pucharze Europy w ju-jitsu Ewy Szymik z Kuźni Raciborskiej

W dniach 12-13 marca odbył się turniej Europa Cup Budapest w Ju-Jitsu Sportowym. Reprezentację Śląskiej kadry zasilała zawodniczka Klubu Sportowego Sparta Gold Team z Kuźni Raciborskiej Ewa Szymik.

 

Do walk na matach w Budapeszcie przygotowywali zawodniczkę, trenerzy Mariola Magda oraz Maciej Kriwienok, którzy przez wiele tygodni prowadził szkolenie swojej podopiecznej do najważniejszej imprezy sportowej w tej grupie wiekowej w Europie. W dwudniowym turnieju, w którym startowało kilkuset zawodników, reprezentujących kilkanaście krajów starego kontynentu zawodniczka z Kuźni wywalczyła dwa srebrne medale. Warto również podkreślić, że reprezentacja Śląska w klasyfikacji drużynowej uplasowała się na 1. miejscu spośród 29 drużyn z całej Europy.
Trenerzy, Mariola Magda i Maciej Kriwienok podkreślają, że znakomita postawa na macie i tak wysoka lokata Ewy to efekt ciężkiej pracy, jaką zawodniczka i trenerzy włożyli w przygotowania do startu oraz wielki sukces całego klubu. Jesteśmy dumni ze wspaniałego wyniku naszej podopiecznej.Dziękujemy Gminie Kuźnia Raciborska oraz firmie TBI Technology za wsparcie.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz