17 grudnia 2021

Kuźniańscy Spartanie na podium w klasyfikacji końcowej sezonu 2021

4 grudnia w Katowicach odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu 2021 Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym. Miło nam poinformować, że Miejski Klub Sportowy Sparta z Kuźni Raciborskiej uzyskał trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej!


W minionym sezonie w ramach Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym odbyło się sześć imprez, w których udział wzięło 21 klubów z terenu całej Polski. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: Fighting, Ne-waza oraz Ne-waza NoGi.
Niesamowitym osiągnięciem może poszczycić się Miejski Klub Sportowy Sparta z Kuźni Raciborskiej, który uzyskał trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej!
- Sezon 2021 był dla nas bardzo ciężki, ale zarazem szczęśliwy! - mówią trenerzy. - To ciężka praca nasza i naszych podopiecznych. Nasi zawodnicy wywalczyli w klasyfikacji końcowej 11 złotych, 6 srebrnych i 6 brązowych medali. Cieszy nas fakt, że efekty są tak bardzo widoczne. Z roku na rok Klub rośnie w siłę. Zawodnicy są coraz bardziej zaangażowani, co przekłada się na poziom sportowego współzawodnictwa - dodają z dumą.
W imieniu Zarządu MKS "Sparta" dziękujemy za wsparcie naszego Klubu Miastu Kuźnia Raciborska.

Materiał nadesłany / MKS Sparta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz