13 października 2021

Gmina Kuźnia Raciborska ponownie partnerem społecznym meczu Górnika Zabrze

16 października na stadionie im. Ernsta Pohla w Zabrzu odbędzie się mecz 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmie Wisłę Kraków. Spotkanie ma dla Gminy Kuźnia Raciborska szczególne znaczenie, ponieważ obejmie w nim funkcję partnera społecznego.

 

Niestety, wytyczne Ekstraklasy związane ze stanem pandemii wykluczają w tym sezonie eskortę dziecięcą z naszej Gminy. W zamian za to, Górnik Zabrze udostępnia 20 bezpłatnych biletów dla dzieci i młodzieży z Gminy Kuźnia Raciborska poniżej 18. roku życia, zaś 100 dorosłych mieszkańców Gminy otrzyma bilety z 20 % rabatem.


Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, telefon) na adres promocja@umkuznia.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). Osoby poniżej 18. roku życia mogą wejść na mecz w towarzystwie osoby dorosłej. Zwycięzcy otrzymają kody rabatowe uprawniające do zniżek na dostępne miejsca na stadionie. Więcej szczegółów dotyczących miejsc i cen biletów w wybranych sektorach można wyszukać na stronie zabrzańskiego klubu.

Reklama Gminy pojawi się na stronie internetowej i na profilu FB Klubu Górnik Zabrze, w Strefie Biznesu oraz w trakcie meczu na banerach reklamowych LED wokół płyty boiska.

Osoby, które nie mają możliwości wyjazdu na stadion, będą mogły oglądać transmisję meczu w programie Canal+ Sport od godziny 17:25.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz