05 sierpnia 2021

Nabór uzupełniający na Odnawialne Źródła Energii - instalacje solarne

Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej informuje, że w dniach od 2 sierpnia do 31 grudnia 2021 r. będzie możliwość składania wniosków o wpisanie na listę rezerwową w projekcie dofinansowania instalacji urządzeń OZE - instalacje solarne.

 

Wnioski można składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, wysłać przesyłką pocztową lub w wersji elektronicznej za pośrednictwem e-PUAP podpisanym podpisem kwalifikowanym / profilem zaufanym.

Celem naboru uzupełniającego jest uzupełnienie listy rezerwowej na instalacje solarne dla projektu partnerskiego pn. "Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg". Całość projektu partnerskiego opiewa na łączną kwotę ponad 62 mln zł w tym blisko 53 mln zł dofinansowania, co pozwoli na realizację 3598 instalacji, z czego na terenie Gminy Kuźnia Raciborska zostanie zamontowanych 408 instalacji, a koszty realizacji tego projektu na terenie naszej Gminy to ponad 8 mln złotych.


Nabór uzupełniający ma celu znalezienie chętnych do udziału w projekcie w miejsce osób, które zrezygnowały lub z innych powodów nie wezmą udziału w projekcie. Gmina Kuźnia Raciborska dysponuje ograniczoną ilością dostępnych instalacji solarnych.

Pliki do pobrania:

1. Zarządzenie Burmistrza Nr B.0050.240.2021 z 29.07.2021 r.
2. Regulamin naboru uzupełniającego
3. Deklaracja udziału w projekcie
4. Ankieta doboru instalacji
5. Pełnomocnictwo

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz