29 marca 2020

Skutki uboczne społecznej kwarantanny. Czy teren Amfiteatru Buk zostanie zamknięty?

Niespełna dwa tygodnie temu napisaliśmy o problemie zaśmiecania terenu należącego do Amfiteatru Buk w Rudach. Wydawało by się, że od tamtego czasu zachowanie porządku stanie się normą. Nic z tych rzeczy. Jest jeszcze gorzej - alarmują właściciele obiektu.

- Ludzie, co się z Wami dzieje?! Tyle śmieci nie było tu w środku sezonu! Parking przy Domu Seniora, ścieżka do Buku, las... Poza tym, czy do zaleceń ostrożności zalicza się również ignorowanie się? - piszą na swoim facebookowym profilu zarządcy terenu.


- Coraz częściej spacerowicze bez zastanowienia wchodzą bezpośrednio nam pod dom, nie myśląc o tym, że i my jesteśmy w kwarantannie, ale konsekwentnie nie mówiąc dzień dobry... Ba nawet nas nie widzą! - dodają.- Kolejna sprawa - zakaz wjazdu obowiązuje nadal, tym bardziej teraz. I jeszcze na koniec - nie traktujcie Domu Seniora, jak ciekawostki na trasie spaceru, nie zaglądajcie, nie dotykajcie nic. Bardzo staramy się ochronić naszych pensjonariuszy, którzy są szczególnie narażeni - piszą administratorzy, podkreślając że do tej pory bardzo popierali pomysł spaceru po terenie amfiteatru.


- Przestrzeni jest na tyle, żeby bezpiecznie się przemieszczać, ale w tej chwili zastanawiamy się nad zakazem wstępu na czas kwarantanny... - podkreślają rozgoryczeni.

Fot. Amfiteatr Buk Rudy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz