15 marca 2020

Od 16 marca Urząd Miejski zamknięty dla petentów

W związku z sytuacją epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, od 16 marca do odwołania budynek Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej będzie zamknięty dla petentów. Możliwość kontaktu z urzędnikiem będzie jedynie po wcześniejszym ustaleniu wizyty.

Urząd Stanu Cywilnego od 16 marca 2020 r. będzie pracować w ograniczonym zakresie. Wizyty będą umawiane wyłącznie telefonicznie (tel. (32) 419-14-69) i tylko w przypadku spraw niecierpiących zwłoki (np. rejestracja urodzeń, zgony). W pozostałych sprawach prosimy o możliwość ich odroczenia, do czasu gdy zagrożenie epidemiczne zostanie odwołane.

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt oraz umówienie się z urzędnikiem:

- drogą telefoniczną poprzez Sekretariat (tel. (32) 419-14-17);
- drogą elektroniczną: poczta@kuzniaraciborska.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Wszelkie zobowiązania finansowe na rzecz Gminy prosimy dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w placówkach bankowych.

Konto bankowe do wpłat: 13 1050 1344 1000 0022 9374 1308

Za kratą wejściową do Urzędu Stanu Cywilnego zostaje udostępniona skrzynka podawcza, do której Mieszkańcy mogą składać pisemną korespondencję, wnioski, sprawy wymagające załatwienia. Skrzynka będzie opróżniana kilka razy dziennie. W sprawach wyjątkowo ważnych urzędnicy będą się kontaktować z nadawcą wiadomości. Dlatego prosimy, aby do każdego pisma dołączyć dane kontaktowe (np. nr telefonu, adres e-mail).

Przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy Mieszkańców o wyrozumiałość.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz