13 marca 2020

Komunikat Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej

Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej zwraca się do mieszkańców Gminy z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej w celu załatwiania spraw niezbędnych. Szczegóły poniżej:


W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi rozprzestrzeniania się w Polsce choroby zakaźnej wywołanej koronawirusem Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo i dobro naszych Mieszkańców, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej w celu załatwiania spraw niezbędnych.

Informujemy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw przez profil e-puap (lub stronę Ministerstwa Cyfryzacji), lub za pomocą poczty e-mail (sprawy niewymagające podpisu kwalifikowanego). Podania we wszelkich sprawach należy składać w Sekretariacie Urzędu (I piętro, pok. nr 4), zaś informacje w prowadzonych sprawach udzielane będą pod numerami telefonów zamieszczonymi poniżej, bez konieczności wizyty w referacie lub biurze.

Osoby, które mają taką możliwość, mogą dokonywać płatności na rzecz Gminy drogą elektroniczną.

Szanowni Państwo, sytuacja jest wyjątkowa, postępując rozsądnie i odpowiedzialnie minimalizujemy zagrożenie zachorowania zarówno nas, jak również naszych bliskich oraz sąsiadów.

Oczywiście w sprawach wymagających natychmiastowego załatwienia np. konieczność sporządzenia aktu zgonu, bądź w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia - Mieszkańcy przyjmowani będą na dotychczasowych zasadach.

Spis kontaktowych numerów telefonów do pracowników Urzędu Miejskiego znajduje się pod TYM LINKIEM.

Godziny pracy Urzędu Miejskiego pozostają bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz