21 lutego 2020

Raz na wozie, raz pod wozem. KS Stal rozegrała kolejne sparingi

8 lutego LKS Płomień Kobyla, a 15 lutego LKS Markowice - to zespoły, z którymi w ciągu ostatnich dwóch weekendów zmierzyli się piłkarze z kuźniańskiej Stali. Rezultat obu spotkań to przegrana i wygrana. Szczegółowe wyniki poniżej.

Mecz kontrolny z LKS Płomień Kobyla, który został rozegrany na sztucznej murawie w Wodzisławiu Ślaskim zakończył się wysoką porażką, bowiem Stal przegrała go aż 7:2 (do przerwy wynik był 4:1). Bramki dla Kuźni strzelił Hennadii Tornovetskyi oraz Arkadiusz Szczypka. Drużyna pojechała na mecz w składzie: Mateusz Suszka, Tomasz Mentelski, Marcin Cyburt, Łukasz Tolpa, Sebastian Dąbrowski, Hennadii Tornovetskyi, Damian Kilian, Damian Słupina, Marcin Wieczorek, Oskar Mentelski, Robert Telma i Arkadiusz Szczypka. W zespole było również trzech zawodników testowanych.

Zupełnie inaczej wyglądało spotkanie z piłkarzami LKS Markowice. Tutaj mecz zakończył się wynikiem 5:2 na korzyść Stali (do przerwy było 2:2). Bramki zdobył Damian Słupina (1) i Damian Kilian (4). Skład: Krzysztof Musioł, Miłosz Puzio, Marcin Cyburt, Tomasz Mentelski, Jacek Herok, Wojciech Kilian, Robert Telma, Damian Kilian, Damian Słupina, Marcin Wieczorek, Łukasz Kijas, Arkadiusz Szczypka, Mariusz Horoń, Dawid Grzesik, Oskar Mentelski, Hennadii Tornovetskyi oraz czterech zawodników testowanych.

W najbliższą sobotę (22 lutego) KS Stal zmierzy się z KS Przyszłość Rogów, następnie będzie KS Kornowac (1 marca), Zuch Orzepowice (7 marca) i Zawada Książęca (14 marca).