04 lipca 2019

"Rodzina 500+". Konsultanci Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wyjaśnią zapisy programu rządowego

W piątek, 5 lipca o godz. 11:00 na Placu Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej odsłony programu rządowego "Rodzina 500+", zakładającego przyznawanie świadczenia pieniężnego teraz także na pierwsze i jedyne dziecko w rodzinie.


Szanowni Mieszkańcy,

Nasza gmina wybrana została przez władze wojewódzkie do kolejnej odsłony programu rządowego "Rodzina 500+", zakładającego przyznawanie świadczenia pieniężnego teraz także na pierwsze i jedyne dziecko w rodzinie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców naszej Gminy na Plac Zwycięstwa 5 lipca 2019 r. od godz. 11:00 do 14:30 na spotkania z pracownikami Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz pracownikami naszego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej, którzy będą udzielali Państwu porad związanych z programem rządowym "Rodzina 500+". Dodatkowo zapraszamy na happening promujący akcję pod hasłem "Bezpieczne wakacje z rodziną"; pokazy i atrakcje prowadzone będą przez policjantów, strażaków oraz ratowników wodnych. Zaprezentują się również inne organizacje naszego regionu, tj. Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Państwowa Stacja Sanitarna.

Czekać na Was będą liczne stoiska, porady, animacje i zabawy dla najmłodszych!

Dla pierwszych 120 dzieci lody gratis!

Zapraszam serdecznie,

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska
Paweł Macha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz