01 lipca 2019

Mariusz Horoń nowym prezesem KS Stal Kuźnia Raciborska

W sobotę, 29 czerwca w klubie sportowym Stal Kuźnia Raciborska odbyło się nadzwyczajne walne zebranie zarządu. W związku z rezygnacją z zajmowanego stanowiska dotychczasowego prezesa Mariusza Brześniowskiego, nowym szefem klubu został pełniący dotąd funkcję kierownika drużyny Mariusz Horoń.


W trakcie obrad wybrano również nowy skład osobowy zarządu klubu. Na stanowisku wiceprezesa pozostała Agnieszka Horoń, sekretarzem mianowano Łukasza Jaworskiego, a członkami zarządu zostali: Damian Hareńczuk i Marcin Cyburt.


To jednak nie koniec zmian w kuźniańskiej drużynie. Jak czytamy na facebookowej stronie klubu, pierwszym ruchem nowego zarządu byłą zmiana trenera. Nowym szkoleniowcem został dotychczasowy trener LKS 07 Markowice Maciej Kozicki zastępując tym samym Józefa Teresiaka, który drużynę prowadził od grudnia 2018 r.


Przypomnijmy, że sezon 2018 / 2019 KS "Stal" zakończyła na ósmym miejscu A klasy zdobywając w sumie 41 punktów. Najlepszym strzelcem został Damian Słupina, który piłkę w bramce przeciwnika umieścił aż 24 razy. O cztery bramki mniej zdobył Damian Kilian, czterema golami może pochwalić się Michał Tumula, trzy zdobył Damian Hareńczuk, po dwa razy do bramki rywala trafiali Mateusz Grzesik, Łukasz Tolpa, Krzysztof Szabałowski i Hennadii Tornovetskyi, a jednego gola na swoim koncie odnotowali Adam Szczypka, Sebastian Dziadura, Łukasz Żak i Jakub Kotucz.

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz