27 grudnia 2018

Kabaretowo i muzycznie: Grupa MoCarta i Gang Marcela na rozpoczęcie Nowego Roku

Satyryków z Grupy MoCarta będzie można będzie można zobaczyć i posłuchać już w sobotę, 5 stycznia o godz. 19:30 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, a dzień później, 6 stycznia o godz. 18:00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny zaprezentuje się Gang Marcela.


Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zapraszają serdecznie na KONCERT NOWOROCZNY. Już 5 stycznia 2019 r. o godzinie 19:30 na scenie Kuźni Kultury wystąpi Grupa MoCarta. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie MOKSiR (zostały ostatnie sztuki!).


XII Kuźniańskie Kolędowanie w kościele pw. św. Marii Magdaleny. W niedzielę, 6 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Kuźni Raciborskiej już po raz dwunasty odbędzie się Kuźniańskie Kolędowanie. Wystąpi zespół Gang Marcela. Wstęp wolny.


Na wydarzenie zapraszają: Zarząd Osiedla - Stara Kuźnia, Zarząd Osiedla - Osiedle Nr 1, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Kuźni Raciborskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz