27 listopada 2018

"Chleb z Nieba". Świąteczny seans w MOKSiR

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej oraz parafia pw. św. Marii Magdaleny w Kuźni Raciborskiej zapraszają na świąteczny seans filmu pt. "Chleb z Nieba", który odbędzie się na sali widowiskowej 15 grudnia o godz. 15:00. Bilet w cenie 12 zł można nabyć w sekretariacie MOKSiR.


Lilli i Annibale mieszkają w Mediolanie, choć "mieszkają" to niekoniecznie właściwe określenie. Są bezdomni. W Wigilię znajdują w śmietniku niemowlę - małego i bardzo radosnego chłopca. Para zabiera go do najbliższego szpitala, ale tam czeka ich nie lada niespodzianka. Ani lekarze, ani pielęgniarki... nie widzą dziecka!


Okazuje się, że ten wyjątkowy chłopiec jest widoczny tylko dla niektórych. Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje tę różnicę między ludźmi? Jak rozwikłać tę niezwykłą zagadkę i zrozumieć, co sprawia, że jedni mogą go zobaczyć, a inni nie? Jedno jest pewne - malec jest posłańcem prawdy, która musi się rozprzestrzeniać.


Nowina o pojawieniu się dziecka porusza serca rzeszy osób, w tym takich, które są odpowiedzialne za wiele niesprawiedliwości naszych czasów. Zapewne nie będzie nikogo, kto po seansie nie zada sobie pytania: czy mnie byłoby dane zobaczyć to dziecko?

Opis: filmweb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz