05 kwietnia 2018

Eko-Okna S. A.: Ślusarze i stolarze do działu aluminium pilnie poszukiwani

Eko-Okna S. A. poszukują ślusarzy i stolarzy do pracy na stanowisku młodszy monter konstrukcji aluminiowej w Dziale Aluminium. - Firma nieustannie się rozwija, pozyskujemy coraz więcej zleceń, co wymaga od nas zatrudnienia kolejnych pracowników - zaznacza Maciej  Małożewski, kierownik operacyjny ds. ślusarki aluminiowej w kornickiej firmie.


Solidne warunki zatrudnienia, możliwość udziału w kursach, szkoleniach i ciekawych projektach oraz największa w województwie śląskim sieć transportu pracowniczego do zakładu pracy. Ponadto premia aktywizacyjna w wysokości 1000 zł dla każdego, kto posiadając min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, zdecyduje się na przejście do Eko-Okien oraz możliwość awansu - to tylko niektóre pozycje z ogromnego pakietu benefitów, jakie czekają na tych, którzy podejmą pracę w firmie.


Aktualnie przedsiębiorstwo poszukuje ślusarzy i stolarzy do pracy w Dziale Aluminium, a proponowane przez zakład wynagrodzenie to do 2 500 zł netto na start.

O tym, jak wygląda praca i jakie umiejętności powinien posiadać przyszły pracownik Działu Aluminium, opowiedział Maciej Małożewski. - Wymagane są przede wszystkim zdolności manualne, ponieważ wszystko musi być wykonywane z niezwykłą precyzją. Idealnie by było, gdyby kandydat potrafił sprawnie posługiwać się wkrętarką, wiertarką i znał podstawy rysunku technicznego. Na początku każdy nowy pracownik zaczyna m. in. od przygotowania konstrukcji do zagniecenia, podawania do profili kleju dwuskładnikowego, kolejno uszczelkowania itp. Następnie materiał trafia do poszczególnych działów (okna, drzwi, konstrukcje przesuwne i nietypowe). Pracownicy na kolejnych etapach składają dany wyrób na podstawie zlecenia produkcyjnego przygotowanego zgodnie z zamówieniem klienta, w którym uwzględnione są wszelkiego rodzaju okucia oraz dodatki, które zostaną zamontowane - mówi kierownik operacyjny ds. ślusarki aluminiowej. - Kandydat po otrzymaniu angażu jest przydzielany do konkretnej zmiany, otrzymuje trenera wewnętrznego, który wdraża go w pracę i przekazuje niezbędne informacje pomocne przy jej wykonywaniu. Przez pewien czas pod okiem "nauczyciela" pracownik pozna cały system pracy, zakres swoich obowiązków oraz zdobędzie umiejętności do pracy w Dziale Aluminium. Najważniejsze są jednak chęci i sumienność w pracy oraz komunikatywność i nawiązywanie dobrych relacji ze współpracownikami - dodaje M. Małożewski.


Firma stosuje rozbudowany system wewnętrznej komunikacji po to, by realizacja zleceń odbywała się sprawnie. - Wiemy, co kto w danej chwili robi. Dzięki temu możemy "mieć oko" na ewentualne błędy, po to, by w przyszłości wystrzegać się sytuacji problematycznych. Produkcja musi odbywać się na najwyższym poziomie i bez opóźnień. Musimy dbać o płynność naszej działalności - zaznacza kierownik operacyjny ds. ślusarki aluminiowej. - Opieramy się na technologii, którą posiadamy od dostawcy profili. Na podstawie przebadanych przez niego parametrów konstrukcji i katalogów, które mamy wdrożone, produkujemy dane wyroby. Oprócz tego badamy swoje konstrukcje także samodzielnie - powiedział M. Małożewski.


Praca w dziale produkcji Eko-Okna S. A. odbywa się w systemie trzyzmianowym. Po okresie próbnym, czyli po 3 miesiącach pracownik może otrzymać premię uznaniową. Jeżeli osoba zatrudniona radzi sobie bardzo dobrze, wówczas zdarza się, że gratyfikacja wypłacana jest wcześniej. - Zależy nam, aby pracownik został z nami jak najdłużej. Praca w naszym dziale na pewno nie jest monotonna. To bardzo dobre miejsce dla osób ambitnych, chcących się rozwijać, bowiem w przyszłości mogą wykonywać coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane konstrukcje. W rezultacie można awansować na pracownika funkcyjnego czy też brygadzistę, oczywiście wszystko będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania na stanowiska zarządzające. Co więcej, jeżeli pracownik sprawdzi się oraz będzie posiadać także wiedzę merytoryczną, może zostać technologiem - dodał kierownik produkcji w Eko-Okna S. A.


Tradycyjnie, by złożyć swoje CV, można się z skontaktować z Działem Rekrutacji Eko-Okna S. A. pod numerem telefonu (32) 459-15-64 lub wysłać swoje dokumenty na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl.

Tekst i zdjęcia: Magdalena Matusik / Adventure Media

***

Eko-Okna S. A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. Eko-Okna jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz