08 stycznia 2018

Rozpoczął sięnowy sezon Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym

7 stycznia w Katowicach odbył się pierwszy turniej sezonu 2017/2018 Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym. W inauguracji zawodów wzięli udział zawodnicy kuźniańskiej Sparty, którzy rywalizowali w czterech konkurencjach: Fighting, Ne-waza, Fighting bez I fazy oraz Turniej Młodych Mistrzów.


Spartanie po raz kolejny pokazali świetną formę, zdobywając wiele miejsc medalowych. Na szczególne wyróżnienie zasłużył debiutujący w zawodach 5-letni Jakub Urbaniec, który wywalczył srebrny medal. A oto wyniki pozostałych zawodników:
Ewa Szymik: 1 x złoto, 1 x srebro - kat. do 40 kg;
Julian Stencel: 1 x złoto, 1 x brąz - kat. do 55 kg ;
Jakub Urbaniec: 1 x srebro - kat. do 24 kg;
Paweł Marek: 1 x brąz - kat. do 30 kg;
Szymon Urbaniec: 2 x srebro, 1 x złoto - kat. do 50 kg;
Mateusz Kijas: 1 x brąz – kat. do 55 kg;
Wiktor Wojszwiłło: 1 x srebro - kat. do 27 kg;
Olaf Sobania: 1 x brąz - kat. do +81 kg.

W imieniu Zarządu MKS Sparta chcielibyśmy podziękować za wspieranie naszego Klubu: panu Ireneuszowi Celi oraz rodzicom naszych zawodników.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz