20 grudnia 2017

Autobusy Eko-Okien pojadą również do Rud, Pilszcza i Kędzierzyna-Koźla

Rudy, Pilszcz i Kędzierzyn-Koźle - to nowe linie autobusowe firmy EKO-OKNA S. A., które uruchomione zostaną już od 1 stycznia 2018 roku. Tradycyjnie, transport odbywać będzie się w systemie trzyzmianowym. Rozkład jazdy dostępny jest na facebooku Eko-Okna Społeczność.


EKO-OKNA S. A. - czołowy producent stolarki okiennej i drzwiowej w Europie, zatrudnia obecnie ponad 3,6 tys. osób z powiatu raciborskiego, głubczyckiego, wodzisławskiego, rybnickiego i okolic. Tylko w ciągu ostatniego roku w przedsiębiorstwie powstało ponad 1 tys. nowych miejsc pracy. Od 2018 roku zatrudnienie w firmie znajdzie kolejnych 400 osób.

W związku z tak dynamicznym rozwojem, firma stara się stworzyć zatrudnionym osobom jak najlepsze warunki pracy. EKO-OKNA S. A. to jedyny pracodawca w regionie, który zakupił dla swoich pracowników nowoczesne oraz komfortowe autobusy. - Dotychczas każdego dnia pojazdy dowoziły do przedsiębiorstwa setki osób z m. in. Raciborza, Rybnika, Grabówki, Wodzisławia Śląskiego, Głubczyc i Kuźni Raciborskiej. Od Nowego Roku liczba linii powiększy się o Pilszcz, Rudy i Kędzierzyn-Koźle - powiedział Dawid Wyrtki, dyrektor ds. logistyki - transportu EKO-OKNA S. A. - Zatrudniamy coraz więcej pracowników z coraz większej liczby rejonów. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć nowe linie, dzięki którym osoby u nas zatrudnione będą mogły swobodnie dojeżdżać do przedsiębiorstwa. Staramy się także tak lokalizować przystanki, by dostęp do nich był dla naszych pracowników jak najwygodniejszy. Dzięki tego typu działaniom mamy także nadzieję, że coraz większa liczba osób zdecyduje się na pracę u nas. Chcemy pokazać, że wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, które zatrudniamy, poprzez tworzenie jak najlepszych i komfortowych warunków pracy - dodał dyrektor ds. logistyki-transportu EKO-OKNA S. A.


Autobusy będą kursować jak dotychczas, w systemie trzyzmianowym. Rozkład jazdy dostępny jest na profilu na Facebooku - Eko-Okna Społeczność.

***

EKO-OKNA S. A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO-OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

Tekst: Magdalena Matusik / Adventure Media
Fot. Eko-Okna S. A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz