15 września 2016

Reaktywacja piekarni i cukierni przy Placu Mickiewicza

Świeże pieczywo, ciasta oraz kawę i lody włoskie będzie można zakupić już od najbliższej soboty (17 września) w nowo otwartej piekarni przy Placu Mickiewicza w Kuźni Raciborskiej (dawna piekarnia i cukiernia Jana Kucharczyka). Gośćmi specjalnymi tego dnia będą m. in. wicemistrz świata baristów Bartłomiej Kołodziej oraz Dariusz Kowalczewski - mistrz cukiernictwa z Krakowa.


Swoją ofertę nowi właściciele będą prezentować już od godziny 8:00. W tym czasie zaproszeni specjalnie na tę okazję goście będą serwować swoje specjały. Każdy, kto tylko odwiedzi piekarnię w sobotę, może liczyć na smaczny poczęstunek.

Oferta nowo otwartej piekarni będzie dość bogata, bowiem oprócz świeżego pieczywa (chleb, bułki, rogaliki) zaopatrzyć się będzie można również w różne rodzaje ciast i tortów, wypić pyszną kawę czy zakupić włoskie lody.

Obiekt ma być czynny siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty w sprzedaży będzie głównie pieczywo i ciasta, zaś w niedzielę - wspomniana wyżej kawa i lody. W zamyśle jest też uruchomienie sprzedaży gotowych kanapek, w które zaopatrywać mogliby się uczniowie idący do szkoły czy dorośli udający się do pracy.

fot. Google Street View

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz