26 sierpnia 2016

"Pożegnanie Lata 2016" z mocnym akcentem muzycznym i sportowym

XVIII edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego, plac zabaw, karuzele, słodka gastronomia, a także pokazy lotnicze, warsztaty florystyczne i sportowe. Na scenie zaś artyści MOKSiR, Freaky Boys, Andrea Lattari, Sunny Band, Biegnij Grubasie Biegnij oraz Liber, Ziółko i Nizio - to atrakcje festynu "Pożegnanie Lata", który startuje już jutro o godz. 16:00.


Impreza - podobnie jak w roku ubiegłym - odbędzie się na terenie stadionu miejskiego przy ul. Kozielskiej 30. Na miejscu montowane jest już wesołe miasteczko oraz cała festynowa infrastruktura wraz ze sceną, którą to niedawno zakupił MOKSiR. Wstęp - 5 zł.Poniżej przedstawiamy rozpiskę dwudniowej zabawy:

Sobota, 27 sierpnia - początek od godz. 16:00
- występy artystów MOKSiR
- koncert Andrea Latteri
- gwiazda sobotniego wieczoru: Freaky BoysNiedziela, 28 sierpnia - początek od godz. 16:00*
- występ artystów MOKSiR
- koncert zespołu 17. Rano
- koncert zespołu Biegnij Grubasie, Biegnij
- niedzielny koncert z gwiazdami: Liber, Ola Nizio i Mateusz Ziółko

* godz. 14:00 - XVIII Rajd Rowerowy (zapisy od godz. 12:00).


Wśród wielu atrakcji znajdzie się też stoisko, na którym swoją ofertę prezentować będzie siłownia Bob Sport Center, której pracownicy przygotowali 30-minutowe zajęcia fitness, w których każdy będzie mógł wziąć udział (będą nagrody!). Pokaz będzie prowadził doświadczony instruktor Adam Skowronek.


Podczas prezentacji, który odbędzie się jest w niedzielę ok. godz. 18:30 instruktorzy odpowiedzą również na pytania związane z różnymi rodzajami ćwiczeń oraz prawidłowym i zdrowym odżywianiem.

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz