26 czerwca 2015

Kuźnia Kultury zakończyła Rok Kulturalny 2014/2015 [FOTO]

25 czerwca w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbyło się uroczyste zakończenie Roku Kulturalnego 2014/2015. Przed publicznością wystąpili zarówno soliści, jak i całe zespoły (także se swoimi instruktorami) oraz grupy taneczne ("Promyk" i "Promyczek").
Dziękujemy wszystkim artystom Kuźni Kultury, rodzicom, instruktorom, pracownikom i przyjaciołom za wsparcie, za wspólny czas, zabawę, pracę i pasję... Dziś, dzięki WAM Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej jest miejscem tętniącym życiem

Anna KijekFot. MOKSiR

***

Przy okazji warto odnotować, że 19 i 20 czerwca w Katowicach odbywał się Ogólnopolski Festiwal Wokalistów Estradowych URBAN TUNES. Warsztaty z uczestnikami prowadził Mieczysław Szcześniak, będąc jednocześnie członkiem jury. W gronie laureatów znalazła się podopieczna Kuźni Kultury - Joanna Kostka. 


Na co dzień Asia uczęszczała na zajęcia wokalne do pana Tomasza Kurija, natomiast grę na pianinie szlifował  pan Piotr Kotas. Co ciekawe, Asia to jedyna finalistka bez wykształcenia muzycznego. Jednocześnie pragniemy pochwalić się, że nasza podopieczna znalazła się w czwórce szczęśliwców (na 120 chętnych), którzy dostali się do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach.

Wioleta Pewniak, MOKSiR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz