28 maja 2015

Osiedlowa siłownia zewnętrzna wzbogacona o kolejne urządzenie

Wioślarz i prasa nożna dołączyły do sześciu innych urządzeń będących elementami siłowni zewnętrznej, która od jesieni zeszłego roku tworzona jest w pobliżu kuźniańskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących.
Zakup nowego sprzętu służącego do rekreacji ruchowej na wolnym powietrzu został sfinansowany z pieniędzy, którymi dysponuje zarząd jednostki pomocniczej "Osiedle". Koszt takiego urządzenia to wydatek około 7 tys. zł. Jeśli się uda, to do końca lata osiedlowy park fitness zostanie wzbogacony o jeszcze jeden podwójny element.

Dzięki nowym urządzeniom wzmacnia się mięśnie nóg, brzucha, klatki piersiowej, ramion i górnej partii pleców (wioślarz), a także poprawia wydolność organizmu (prasa nożna). Przypomnę, że wśród trzech pozostałych elementów siłowni znajdują się już wyciąg górny, surfer, krzesło do wyciskania, biegacz i orbitrek. Od wczoraj na wszystkich urządzeniach może jednocześnie trenować osiem osób.

Produkcją i montażem elementów siłowni zewnętrznej zajmuje się firma Fit Park z Torunia. Jakie jeszcze elementy mogłyby wzbogacić osiedlową siłownię? To już - drodzy mieszkańcy - zależy od Was. Wystarczy wejść na stronę toruńskiej firmy i kliknąć w zakładkę "Urządzenia". Swoje propozycje można nadsyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info bądź wpisać w komentarzu pod tym artykułem na naszym facebookowym profilu. Najczęściej pojawiające się propozycje zostaną przedstawione na zebraniu zarządu osiedlowego sołectwa.

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz