23 maja 2015

M. Kowalska z Siedlisk II wicemistrzynią Polski Mażoretek

22 maja na XVII Mistrzostwach Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu, solistka Monika Kowalska z Zespołu Olympia z Siedlisk zdobyła tytuł II-vice Mistrza Polski Mażoretek w kategorii Pom-pom Juniorki.

W kategorii Monika rywalizowała z 24 dziewczynami z innych zespołów tanecznych, które prezentowały wysoki poziom taneczny. Był to pierwszy start solistki w Mistrzostwach Polski, a solistką zespołu jest od roku. Monika trenuje 2 razy w tygodniu po 1,5 godz. pod okiem prowadzącej zespół Olympia Agaty Piec.

- Monika znalazła swoją pasję, a jest nią taniec. W treningi wkłada 100 % zaangażowania i energii, ćwiczy również w czasie wolnym w domu. Dzięki jej systematycznej pracy udało nam się zrobić tak ogromny postęp w rok oraz osiągnąć ogromny sukces dla nas. Jako opiekun jestem bardzo dumna z Moniki i szczęśliwa, że mogłam przekazać jej moje umiejętności i pasję do tańca. Nasza przygoda z tańcem na pewno się nie skończy szybko i nie spoczniemy na laurach, jest to dla nas duży przypływ pozytywnej energii do działania, żeby stać się jeszcze lepszym - mówi opiekunka grupy.

oprac. BK

3 komentarze: