18 listopada 2014

Zostań wolontariuszem 23. Finału WOŚP

11 stycznia 2015 r. w całym kraju odbędzie się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym cyklicznym wydarzeniem, jakie ma miejsce również na terenie naszej gminy, poszukiwani są wolontariusze, którzy włączą się w akcję organizowaną przez Jurka Owsiaka.Kuźniański sztab WOŚP zgłosił w tym roku do Fundacji udział 30 osób (w poprzednich latach wolontariuszy było 20). Połowa ankiet została już pobrana, kilkanaście kart zgłoszeniowych wciąż jest do wzięcia.


Więc jeśli chcesz przyłączyć się do akcji i wziąć udział w zbieraniu funduszy, zgłoś się do instruktorki MOKSiR, a zarazem szefowej kuźniańskiego sztabu WOŚP Anny Kijek. Termin zgłaszania się mija 30 listopada.

8 komentarzy:

 1. A co znowu chcecie brać udział w nieczystych rozgrywkach Owsiaka ? Czy nie jest wam wiadomym że szef WOŚ przegrał proces z blogerem i nawet nie raczył przedstawić dokumentów jakie żądał sąd. W mediach podawano że Owsowi udowodnił ów bloger iż tylko 1/3 zebranych datków poszło na określony cel ( na chorych ) a z pozostałych pieniędzy się nie rozliczył ! KPICIE SOBIE Z NAS ??? A może wyjaśnicie ludziom kto jest właścicielem spółki ZŁOTY MELON i ilu ma pracowników, ile zarabia Owsiak i jego żona dzięki WOŚ ? Ludzie czy wy naprawdę nie interesujecie się gdzie idą wasze pieniądze ? Czy jest wam to obojętne ? Ja i moja rodzina na pewno nie będziemy brać udziału w tym spektaklu ! Nie żal mi jest tych paru złotych, ale muszę mieć pewność że one w całości idą na wskazany cel, bo to są moje ciężko zapracowane pieniądze ! Dlaczego Owsiak nie chce pokazać dokumentów, choćby na swoją obronę ?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziesz miał więcej na piwo i na flaszke.

   Usuń
  2. Gdzie można się dowiedzieć więcej ma ten temat?

   Usuń
  3. Gdzie można się dowiedzieć więcej na ten temat?

   Usuń
  4. Na you tube znajdziesz nagranie z procesu sądowego Owsiak - bloger.

   Usuń
 2. No to siedźcie sobie w domu, a my będziemy się świetnie bawić i pomagać potrzebującym...mimo wszystko :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i racja, ja np. oddaję co roku część swojego podatku na konkretny cel. Ale Owsiakowi ? WYKLUCZONE !

   Usuń
 3. Każdy święty ma swojego paragrafowego Piłata. Owsiak robi to, co jest prawem dopuszczalne. Ale najlepiej wszystko wie J Kaczyński.Wie o wyborach,to i o orkiestrze też powie. Gra mu ... i nie mówi,ze fałszywie.

  OdpowiedzUsuń