14 listopada 2014

Radni spotkali się na ostatniej sesji [FOTO]

W czwartek, 13 listopada w Sali Ślubów USC w Kuźni Raciborskiej odbyła się 45. Sesja Rady Miejskiej. Tym samym były to ostatnie obrady w kadencji 2010-2014.


Wczorajsza sesja  - mimo, że posiadała swój porządek obrad (była m. in. informacja o stanie bezpieczeństwa na terenie Gminy przedstawiona przez komendanta kuźniańskiego komisariatu policji st. asp. Henryk Linek, podjęto również kilka uchwał) - nieco odbiegała od poprzednich. Po wyczerpaniu porządku obrad, przyszedł czas na podsumowanie kadencji. Najpierw głos zabrała wiceprzewodnicząca Rady Sabina Chroboczek-Wierzchowska, a zaraz potem burmistrz Rita Serafin, podziękowała wszystkim za czteroletnią współpracę.


Z tej okazji wiązanki kwiatów w pierwszej kolejności trafiły do obsługi Rady Miejskiej - Elżbiety Podolec i Ilony Burgieł, które protokołowały każde obrady. W chwilę potem specjalne podziękowania i upominki powędrowały do rąk każdego rajcy. Na koniec wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.


Bartosz Kozina

3 komentarze:

 1. Jak patrzę na tych fałszywych ludzi , to napawa pomstą do nieba !!! Uśmiech i wyraz zadowolenia ?

  OdpowiedzUsuń
 2. No,już nie przesadzaj. Na sali obrad mieli się gryźć?Głównego "gryzojada" tam nie było przecież. On do tego ma zęby na forum internautów.A Radni nasi w pojedynkę - to ludzie bardzo w porzo!
  Podziękujmy Im !

  OdpowiedzUsuń
 3. oddejcie mie mojy piniondzy

  OdpowiedzUsuń