13 listopada 2014

Apteka "Centrum" zastąpiła aptekę św. Łukasza

W środę, 12 listopada w pawilonie handlowo-usługowym znajdującym się w centrum Kuźni Raciborskiej odbyło się uroczyste otwarcie nowej apteki.

W otwarciu placówki udział wzięła burmistrz Rita Serafin i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Sabina Chroboczek-Wierzchowska oraz szef stowarzyszenia "Otwarte Serca Dzieciom" Józef Urbanowicz. Swoją reprezentację miał również Uniwersytet Trzeciego Wieku w osobach Celiny Nowakowskiej i Teresy Kowalewskiej. Wśród uczestników otwarcia znalazły się także pierwsi klienci, którzy przyszli zrealizować swoje recepty.
Gości powitała Anna Margoś, właścicielka apteki, która po krótkim przemówieniu przystąpiła wraz z burmistrz Serafin do przecięcia wstęgi. Z kolei obecny na otwarciu ks. Adam Byczek odmówił modlitwę i dokonał poświęcenia placówki. - Cieszymy się, że w tym miejscu nadal będzie funkcjonować apteka, zwłaszcza że dość mocno wbiła się w nasze umysły. Ma ono służyć nie tylko pacjentom, ale i w ogóle mieszkańcom - powiedziała w trakcie otwarcia burmistrz, dziękując za podjęcie decyzji o inwestycji na terenie naszego miasta. Podziękowanie i życzenia właścicielce placówki farmaceutycznej złożyły także reprezentantki UTW.Apteka to jednak nie jedyny punkt, który postanowiła uruchomić w Kuźni Anna Margoś. Na początku stycznia ma zostać otwarty również sklep medyczny, który zlokalizowany będzie w przychodni zdrowia.

BK

16 komentarzy:

 1. Ale cyrki. A konie juz sie znalazly czy dalej biegaja po lesie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego "cyrki"??? Przecież Kuźnianie potrzebują nowych miejsc pracy, a poprzedni właściciel zlikwidował aptekę.Pomieszczenia miały stać puste?
   A te "konie", to już zupełnie nie na temat.

   Usuń
  2. Cieszysz sie z czyjegoś nieszczęścia prawda?Jakim trzeba być człowiekiem aby taki komentarz napisać.Wstyd i hańba.

   Usuń
 2. Wybory się zbliżają więc wypada sie pokazać ,p.Sabino kiedy wręczy pani kwiaty firmie która wyremontuje chodnik przy ul.Topolowej .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej siedzieć przed komputerem, narzekać, że inni nic nie robią... trzeba było przyjść na otwarcie, każdy mógł wziąć udział :)

   Usuń
 3. Demokracja ma swoje prawa ,mam prawo wskazywać miejsca zaniedbane na terenie Starej Kużni ,W czasie dwóch kadencji p Vice przewodniczącej RM zaniedbanie tematu chodnika przy ul Topolowej to CHAŃBA ,lekceważenie problemów tej cześci Kużni ,

  OdpowiedzUsuń
 4. Co mają konie do apteki.Pisz na temat .

  OdpowiedzUsuń
 5. Mosty w Kuźni są na Rudce. A zdjęcia trzeba sobie robić..... Lansować się przed wyborami nawet jak powstaje jedno czy dwa miejsca pracy ..... ważna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Paweł przestań już pisać te komentarze jeszcze 2 dni się okaże

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paweł sie podpisuje PM.Więc nie siej propagandy i przestań szkalować.

   Usuń
 7. Rzeczywiście cyrki. Apteka otwarta jest już od miesiąca, no ale jakoś wstęgę trzeba przeciąć przed wyborami. No i jeszcze ten księżulo...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli to Sabinko Ty zarzucasz mi bycie Pawłem to przykro mi ale nie trafiłaś. Dość często nie trafiasz. Mam nadzieję, że Paweł zostanie szefem w zapyziałej gminie naszej kochanej i nie dopuści do obsadzania stanowisk totalnie niekompetentnymi osobami. Sabino nie jesteś kompetentna. Burmistrzyni również. Dajcie sobie spokój z zarządzaniem. Nie macie o tym pojęcia.

  OdpowiedzUsuń
 9. O,cholera! Teraz to już się nie da nic otworzyć! Tylko drzwi do lokali wyborczych!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pani Burmistrz (mam nadzieje że już nie długo) , nie miała nawet gestu żeby w Święto Niepodległości złożyć symboliczne kwiaty lub znicz pod pomnikiem ;p
  Wstyd za te otwarcie apteki ;p Ciekawe czy teraz jak zwykły Kowalski będzie otwierał jakiś sklep to będzie mógł liczyć na taką reklamę??
  Wojciech

  OdpowiedzUsuń
 11. Sabinka malo kompetentna wg ciebie bo nie udaje ?
  bo z dupy ot jak ty nie wpadla na pomysl by zarobic a cos zrobic ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O czym ty bałamucisz.Nic z tego nie idzie zrozumieć.

   Usuń