11 sierpnia 2014

Kto przejmie świadczenia rehabilitacyjne Caritasu? [VIDEO]

Pod koniec czerwca informowaliśmy o wygaśnięciu kontraktu na usługi opiekuńczo-rehabilitacyjne, jakie dla mieszkańców gminy przez wiele lat świadczyła kuźniańska stacja Cartias diecezji gliwickiej. Na pytanie, kto przejmie dotychczasowe zadanie stacji zlokalizowanej w budynku przy ul. Jagodowej odpowiada burmistrz Rita Serafin.Realizacja: Jacek Gąska i Bartosz Kozina

6 komentarzy:

 1. Burmistrzyni !!! A może by tak prościej? To znaczy, że CARITAS nie będzie rehabilitować do NFZ nie podpisał z nimi umowy a burmistrzyni zastanawia się jak jak najmniejszym kosztem przypisać sobie zasługi pomocy potrzebującym?

  OdpowiedzUsuń
 2. a co? Ma szukać najdroższych świadczeniodawców? A jak księża -dyrektorzy śpią, zamiast czuwać nad firmą? Zmusić wójtów do złożenia "deklaracji wiary" i będzie po krzyku. Wszędzie. Nie tylko u nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw pomyśl ! dopiero wypowiadaj się. Brak słów na działania burmistrzowej, która została wybrana ze względu na pochodzenie !

   Usuń
 3. Takie rzeczy można było przewidzieć i podjąć środki zaradcze dużo wcześniej. Jak zwykle improwizacja. To przypomina chłopa który wybiera się na żniwa ale zapomniał zasiać.

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, szkoda, dużo dobrego się tam działo....................

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamiast rozszerzyć zakres zabiegów rehabilitacyjnych to prawdopodobnie w Kuźni nie będzie już nic ! Czy celem pani burmistrz i marnych radnych jest zrobić z miasteczka wiochę ?! no to zadanie już dobiega końca. Szkoły polikwidowane, brak dobrej kadry nauczycielskiej, a jak do kina to do Raciborza lub gdzieś dalej. Tyle nasi wybrańcy nam się wystarali ! DZIADOSTWO !!!

  OdpowiedzUsuń