15 maja 2014

Miłośnicy mocnych brzmień spotkają się u Poldka

Już w najbliższą sobotę, 17 maja odbędzie się 8. edycja popularnej imprezy muzycznej pn. "Czad u Poldka". Przed publicznością wystąpią: The Messis, Tester Gier, S.K.T.C. oraz I.V.C. Początek o godz. 16:00. Wstęp - 10 złotych.
Tegoroczna edycja ma szczególne znaczenie. Mija bowiem 20 lat od założenia kapeli I.V.C., której muzycy powołali "Czad..." do życia. Podobnie jak przed rokiem, chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnego pola namiotowego, które zlokalizowane będzie w pobliżu miejsca imprezy. Organizatorzy proszą jednocześnie, aby na każdy namiot przypadał jeden duży worek na śmieci. "Pole będzie sprawdzane przez całą imprezę jak i po jej zakończeniu. Wszystkie śmieci mają zostać pozbierane, związane w workach i ułożone przy transformatorze od wejścia na koncert. Macie pole darmochę, więc trochę kultury - >>Nie bądź jeleń-chroń zieleń!<<" - czytam na stronie "Czadu".


Warto także zapoznać się z regulaminem koncertu, który dostępny jest pod tym linkiem. A tak uczestnicy "Czadu..." bawili się w zeszłym roku:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz