10 lutego 2014

Urodzenia i zgony w styczniu 2014

W rozwinięciu wiadomości podajemy statystykę dotyczącą urodzeń i zgonów w ubiegłym miesiącu.

URODZENIA I ZGONY, STYCZEŃ 2014 r.

MIEJSCOWOŚĆ
URODZENIA
ZGONY
Budziska
-
1
Jankowice
-
-
Kuźnia Raciborska
2
9
Ruda
-
1
Ruda Kozielska
-
1
Rudy
3
2
Siedliska
-
-
Turze
1
2
RAZEM
6
16

14 komentarzy:

 1. Witam! Dlaczego tym razem bez nazwisk? Poprzednia wersja była lepsza! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja sobie nie życzę, żeby Redakcja publikowała nazwisko(dane osobowe) mojego nowonarodzonego dziecka czy zmarłego rodzica. Nie łączą mnie z redakcją stosunki cywilno-prawne, a także nie wyraziłem zgody na ujawnianie danych osobowych.
   W związku z powyższym Redaktor ma rację, że podaje statystykę.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Zawsze można zastrzec w urzędzie ze sobie nie życzę podawania nazwisk.Ale teraz mi się wydaje ,ze redakcja po prostu zrobiła to celowo lub złośliwie bo nigdy nie było nieprzychylnych komentarzy do tej strony , a w zeszłym miesiącu były słowa krytyki, ze lista nie kompletna i straszenie telefonami do urzędu. Szkoda gadać. Mam nadzieje ze redakcja to przemyśli i poprawi swój błąd.

   Usuń
  3. Imię i nazwisko osoby która się urodziła lub zmarła nie jest ujawnianiem danych osobowych, dlatego też zgoda pani/a nie jest tu potrzebna.

   Usuń
 2. Jeżeli chciałbym sama zobaczyć samą statystykę, to spojrzę do GUS-u za styczeń 2014r.i nie trzeba się w ogóle wchodzić na stronę ! Cieńko, cieniutko !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkam daleko od moich rodzinnych stron i zawsze czekałam na ten artykuł by wiedzieć na bieżąco. Teraz nie dość że artykuł ukazuje się późno (zawsze był ok 2-3 na początku miesiąca) to jeszcze nic w nim nie ma. kompromitacja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też nie mieszkam już w Kuźni i na tą stronę wchodziłam TYLKO po to, by co miesiąc zobaczyć ten artykuł. I niech redakcja sobie uświadomi, że polonia mieszkająca za granicą czyta głownie to. nie wiem czy taka forma, to nie strzał w stopę

   Usuń
 4. Znowu kompromitacja ..... Wstyd

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo ! Kompromitacja urzędnika !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. W gminie Kuźna Raciborska rozwiją się tylko cmentarze.Proponuję uczcić to miejsce minutą ciszy.Jak można było do tego stanu rzeczy doprowadzić?Jedziemy po równi pochyłej a miasto przypomina opuszczone kolonie poszukiwaczy złota.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, ze nie ujawnia sie nazwisk. Na Zachodzie, w kazdej szanujacej sie gazecie jest specjalna szpalta "OBITUARIES", w ktorej pojawiaja sie czasami nawet zdjecia zmarlych. Co do narodzin, to jezeli jest cos do ukrycia, lub obawa przed innymi ewentualnosciami, mozna to pominac. Na ta strone internetowa wchodza wylacznie osoby, ktore pochodza z Kuzni lub okolic i uwazam ze powrot do poprzedniego schematu nie powinien sprawiac szczegolnych kwestii legalnych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Statystyka z Kościoła w Kuźni od początku roku 2014:

  pogrzeby : 14
  chrzciny : 1
  śluby(karnawał): 0

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. bo proboszcza zmięcie to bedą ludzie chrzcić...a wy ludzie martw sie sie tym ze jest wiecej zgonów niż urodzeń...kto bedzie pracował na nasze emerytury...ale w sumie wiekszość do niej nie dożyje

  OdpowiedzUsuń
 10. Skoro nie wolno podawać nazwisk osoby zmarłej to nie wolno też wywieszać klepsydry.Tam też jest nazwisko i wiek.Paranoja i tyle.

  OdpowiedzUsuń