20 lutego 2014

Tancerze opanują Kuźnię Kultury

Już jutro (piątek, 21 lutego) o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbędzie się Otwarty Dzień Tańca, podczas którego wystąpią formacje taneczne, działające pod egidą Kuźni Kultury.
Na scenie MOKSiR zaprezentują się zespoły: "Promyk" (mażoretki starsze), "Promyczek" (mażoretki młodsze), "Specgroup" (tancerze c-walk i break dance) i "Olympia" (mażoretki z Siedlisk), a całość zwieńczy teatr tańca "NieTakT" z premierowym spektaklem pt. "Metrum".


W spektaklu udział wezmą: Monika Harasim, Agnieszka Janik, Dominika Jaworska, Daria Maciejczyk, Justyna Mikunda, Roksana Mikunda, Emilia Murawska, Angelika Nowak, Oliwia Pater, Wiktoria Strzelec, Wiktoria Szweda, Agata Świącik, Klaudia Telma, Jessica Widuch, Karolina Wyjadłowska, Marta Gaj (choreografia) oraz Aleksandra Paradowska (choreografia, reżyseria i scenografia).


Bilety w cenie 5 złotych do nabycia przed rozpoczęciem przedstawienia.

1 komentarz:

  1. Panie ! Kozina , czy Pan przesyła co raz więcej artykułów , po tym jak ktoś napisał, że strona straci oglądalność , po urodzeniach i zgonach w RAMCE aż do no nowego miesiąca , ale tylko liczby się zmienią !!! BRAWO !!!

    OdpowiedzUsuń