28 lutego 2014

430 złotych za krawat premiera Tuska

W sobotę, 22 lutego w kuźniańskiej kawiarni "Lambada" przy MOKSiR odbył się bal karnawałowy, którego organizatorem było Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu.
Uczestnicy zadowolenie z zabawy oceniają nie na 100, ale na 1000 procent. Udział w balu wzięło 76 osób; byli to rodzice przedszkolaków, ale również osoby niezwiązane z wymienioną placówką oświatową, a mające ochotę na wyśmienitą zabawę.


Mieszkańcy Kuźni i nie tylko dopisali dobrymi nastrojami, ale również pomysłowością strojów, a niektórym udało się przyjechać pojazdami z tamtych lat. Orkiestra grała fenomenalnie, co przeszło najśmielsze oczekiwania uczestników. Dużą niespodzianką był gościnny występ uczestniczki "Bitwy na głosy" Katarzyny Garbaciok.

Organizatorzy podają, że dzięki sprzedanym wejściówkom oraz przeprowadzonej licytacji udało się zebrać dość pokaźną sumę pieniędzy, dzięki której będzie można doposażyć przedszkole w nowe zabawki.


Krawat prezesa Rady Ministrów z logo polskiej prezydencji w Unii Europejskiej na licytacji uzyskał kwotę 430 zł; udało się również wylicytować tort za 300 zł - jego nabywcą był Paweł Macha, płyty z kabaretów (Paranienormalni, Cezary Pazura) zostały wylosowane na "zuzce" za kwotę 200 zł każda. Także z loterii fantowej i sprzedaży kwiatów udało się organizatorom zebrać zadowalającą kwotę.

Bal trwał do białego rana. Pomysłodawcy zabawy składają serdeczne podziękowania dla uczestników balu, którzy przyczynili się do jego zorganizowania oraz dla wszystkich tych, którzy nas wspomogli mimo, że na balu nie byli.

1 komentarz:

  1. Klimatyczy bal.....Klimatyczna LAMBADA.... Nic się nie zmienia. Jak tu nie wspominać dobrze Kuźni???

    OdpowiedzUsuń