30 stycznia 2014

W podzięce dla babci i dziadka

Nie tylko dzieci z Przedszkola nr 2, ale również przedszkolaki z Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji zaprezentowały jasełka, którym połączono ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka.
Oddana na początku stycznia sala widowiskowa MOKSiR była wypełniona gośćmi po brzegi. - Dzieci, jak każdego roku wzruszyły nas do łez wierszami, piosenkami i tańcami. Wnuczęta wręczyły babciom i dziadkom laurki w kształcie serc, ciesząc się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka - relacjonują babcia Renatka i dziadek Stasiek z Kuźni Raciborskiej.


Goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami dziękowali im za występy. - To święto, na które czekamy 365 dni i okazja, aby zobaczyć nasze kochane wnuki w roli aktorów. W tym roku występował nasz wnuczek Adaś, a na przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka jesteśmy zapraszani już od ośmiu lat, odkąd  pierwsza wnuczka Natalia próbowała sił na deskach MOKSiR - mówią wspomniani wyżej dziadkowie.- Co roku przeżywamy to święto tak samo mocno, widzimy postępy naszych wnuków, które poprzez występy w wieku przedszkolnym osiągają sukcesy artystyczne w szkole. Bardzo dziękujemy dzieciom i ich paniom za przygotowanie - dodają.Jak podkreślają uczestnicy tej niezwykłej uroczystości - święto babci i dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości - dzień, który na długo pozostanie w ich sercach.


Oprac. BK; fot. nadesłane

2 komentarze:

  1. NO PIĘKNIE WYSTĄPIŁY NASZE DZIECI:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zwykle byłam zachwycona występami dzieci! Podziwiam Panie wychowawczynie bo wiem ile potrzeba czasu i cierpliwości aby tak wyuczyć dzieciaki. Z niecierpliwością czekam na kolejny Dzień Babci bo od września najmłodsza wnusia idzie do przedszkola! - babcia Ewa

    OdpowiedzUsuń