09 grudnia 2013

Weź udział w karaoke i wygraj możliwość nagrania dowolnej piosenki

Nagranie dowolnie wybranego utworu w profesjonalnym studiu nagrań to główna nagroda, jaką przygotowali organizatorzy, mającej odbyć się w najbliższy piątek, 13 grudnia w Klubie "Nova" imprezy pn. "Karaoke On Stage - Bitwa Na Piosenki". >>>Poznaj szczegóły zabawy<<<

"Edycja Specjalna K A R A O K E on Stage - Bitwa na piosenki - 13 grudnia (piątek), 
godz. 20:00, wstęp 0 zł.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie, prosimy zgłaszać się od 9 grudnia na miejscu w Klubie "Nova" lub pod numerem 530 50 50 60, lub na profilu Facebook Klubu Nova. Jeśli ktoś nie zgłosi swojej osoby na konkurs wcześniej, to wystarczy, że przyjdzie 13 grudnia na godzinę 20:00 i na miejscu się zapisze. Wszelkie pytania, rezerwacje boksów i inne sprawy, prosimy załatwiać na miejscu w Klubie "Nova" lub telefonicznie, pod numerem 530 50 50 60.


Szczegóły imprezy:

Eliminacje, w których osoby śpiewają przez siebie wybrany utwór trwają od godz. 20:00 do 22:00, po czym do dalszej rozgrywki przechodzi 6 wybranych przez jury osób

- 22:30: II etap konkursu - Panie i Panowie (6 osób) śpiewają ten sam utwór (panie utwór zespołu z wokalistką, panowie zespołu z wokalistą), po czym jury wybiera finałową trójkę zawodników.

- 23:30: Wielki Finał, każdy z trzech uczestników losuje sobie utwór, który zaśpiewa - puszczamy fragment oryginału dla zawodników.

- 23:40: - mini koncert Zuzany (o artystce można poczytać TUTAJ i TUTAJ).

- 24:00: - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród.

Do konkursu nie dopuszcza się osób zawodowo śpiewających, osoba biorąca udział w konkursie musi być pełnoletnia.

Będzie można również nabyć album Zuzany "Fair Play" oraz singiel "W jedności Polska".Nagrody w konkursie Karaoke on Stage:

1. miejsce - nagranie dowolnie wybranego utworu w profesjonalnym studiu nagrań "A-Z Studio";

2. miejsce - duża pizza + napoje dla dwóch osób (nagroda do wykorzystania do końca grudnia);

3. miejsce - nagroda niespodzianka oraz oczywiście zdjęcie trzech finalistów z Zuzaną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz