18 września 2013

Kuźnianka z tytułem Miss Poland In Benelux!

W niedzielę, 15 września w restauracji Klein Zakopane w holenderskim Giesbeek odbyła się uroczysta gala wyłonienia najpiękniejszej Polki mieszkającej w krajach Beneluxu. Najważniejsze trofeum trafiło do rąk pochodzącej z Kuźni Dominiki Zawady.
Przypomnę: Celem konkursu było poprawienie wizerunku Polonii zamieszkującej Belgię, Holandię i Luksemburg. Finalistkami były kobiety odnoszące różnego rodzaju sukcesy. Konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: Miss (18-26 lat) oraz Mrs (27-45 lat). Wśród dziewięciu finalistek znalazła się 21-letnia Dominika, będąca do niedawna mieszkanką Kuźni Raciborskiej.- Ogromnie się cieszę, że mogłam wziąć udział w takim niecodziennym konkursie, a także reprezentować Polskę i polskie kobiety. Było to niesamowite przeżycie - powiedziała Dominika. - Poznałam wiele świetnych dziewczyn i przeżyłam z nimi wiele świetnych przygód. Miałam lekcję z chodzenia po wybiegu, jeździłam limuzyną, miałam lekcję tańca i boxingu. To są te wszystkie rzeczy, które miałam okazję robić z dziewczynami i świetnie się przy tym bawić. Samej gali finałowej nie zapomnę do końca życia - dodała.

Oprócz zaszczytnego tytułu i wielu nagród, D. Zawada będzie reprezentować nasz kraj podczas wyborów Miss Multiverse na Dominikanie.

6 komentarzy:

 1. takie wiadomości działają na mnie jak za dobrych czasów najlepsze skoki Małysza:)
  Dominika jak coś robiła to zawsze na 100% i dla takich ludzi są przeznaczone sukcesy-nic tylko brać przykład!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokladnie! Zawsze na 100%, brawo Dominika!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 4. supr.gratulacje Dominika

  OdpowiedzUsuń
 5. Możemy pękać z dumy jako mieszkańcy naszej małej mieściny z tych którzy osiągają sukcesy czy to małe czy nieco większe:)
  Powodzenia i sukcesów w życiu Ci życzę...:)

  OdpowiedzUsuń
 6. A kto miałby wygrać na Dominikanie jak nie Dominika ;-) Trzymam kciuki ale jestem pewna, że dasz radę i bez tego. Buziaczki!

  OdpowiedzUsuń