25 sierpnia 2013

"Pożegnanie Lata" na sportowo i muzycznie

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej w dniach 31 sierpnia i 1 września 2013 r. zaprasza serdecznie na doroczny festyn pn. "Pożegnanie Lata" 2013.

Impreza po raz pierwszy odbędzie się boisku byłej Szkoły Podstawowej przy ul. Arki Bożka 9 w Kuźni Raciborskiej. Dwudniowa impreza przewiduje dużo atrakcji i sporą dawkę wrażeń.

Sobotę, 31 sierpnia rozpoczynamy o godz. 17:00 Meczem Piłki Nożnej - Samorząd contra Mieszkańcy Gminy. W międzyczasie zapraszamy na prezentacje, tzw. targi lokalnych Organizacji i Stowarzyszeń działających na terenie gminy Kuźnia Raciborska. Wieczór uatrakcyjnią pokazy strażackie oraz Klub Sportowy "Sparta". Nie zabraknie również występów artystycznych dzieci i młodzieży działającej w Kuźni Kultury.

Około godziny 20:00 nastąpi wielkie ważenie nakrętek plastikowych oraz rozstrzygnięcie konkursu akcji charytatywnej dla Kuby Karwańskiego - dorzuć się do 9 ton na nowy wózek inwalidzki. Na zakończenie wieczoru ok. godz. 20:30 zapraszamy na koncert zespołu Zbigniew Foryś Band.

Niedzielę, 1 września rozpocznie XVI Rajd Rowerowy "Szlakiem pożaru z 1992 r." (zapisy od godz. 12:00, START godz. 13:00).


O godz. 14:00 nastąpi otwarcie II Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych Kuźnia Raciborska 2013, w którym udział weźmie aż 9 zespołów:

- LAGUNA z Gliwic
- DYNAMIC z Jankowic Rudzkich
- SYSTEM z Raciborza
- SAMI SWOI I z Raciborza
- SO-BAND z Cieszyna
- BIGIEL BAND z Tarnowskich Gór
- PARTY TIME z Tychów
- POMPA BAND z Raciborza
- COCORO z Raciborza

Około godz. 20:00 zapraszamy gorąco na Koncert Andrzeja Bilińskiego, natomiast ok. godz. 21:00 nastąpi ogłoszenie wyników II Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Weselnych oraz wręczenie nagród. Wieczór zakończy Koncert Finałowy w wykonaniu zwycięskiej Kapeli Weselnej.

9 komentarzy:

 1. co to wogole ma byc ? i komu przeszkadzal festyn na osiedlu ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sie pytam dlaczego nie na Osiedlu!? Dali by tak jak co roku jakiś skromny zespolik lub grupę rozbrykanych dzieciaków i po sprawie to jakieś kapele weselne i starego buca co na gitarce będzie kaleczyć ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogli by sie bardziej postarac.....taka nedza a co roku potrafia cos zorganizowac......

  OdpowiedzUsuń
 4. przepisy prawne...

  OdpowiedzUsuń
 5. No i znów lipa !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na osiedlu nie ponieważ jest to na terenie szkoły, blablabla.
  Z tego co wiadomo to festyn nie jest w czasie nauki, więc o co chodzi?
  Przecież jest więcej miejsca na osiedlu, ławek no i sam fakt osiedle-więcej ludzi.
  Robią przy ośrodku wychowawczym, gdzie młodzież będzie wracała z wakacji ... w ogóle nie myślicie, a później będzie gadanie ...sami zdemoralizuja tych chłopaków

  OdpowiedzUsuń
 7. Przestańcie p*****lić!!! Jak się komuś nie podoba to niech siedzi na dupie w domu i gapi się w TV. Wieczne narzekanie że w Nędzy lepiej, czemu nie na osiedlu... A niby co Arki Bożka tak daleko???
  Ludzie cieszcie się z tego co macie i przestańcie narzekać!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. co to za blazenada ? niech lenie z wladzy bawia sie w wlasnym gronie , a mieszkancy zbojkotuja ta stype

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze się taki nie narodził co by dla wszystkich dogodził.U nas tylko ludzie potrafią narzekać.

  OdpowiedzUsuń