17 kwietnia 2012

Ruszył remont posadzek w ZSOiT

Od poniedziałku, 16 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych trwają prace, związane z remontem posadzek. Roboty wykonuje - wyłoniona w przetargu - Firma Ogólno-Budowlana z Wrocławia. Cena wybranej oferty to 590 tys. 982 zł 11 gr. brutto.

13 komentarzy:

 1. W końcu burzą tą szkołę! Ale ulga.

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak będzie śmierdzieć i tak

  OdpowiedzUsuń
 3. Daremnie wydane pieniądze w tej budzie i tak i tak będzie śmierdziało.....Szkoda tylko naszych pieniędzy

  OdpowiedzUsuń
 4. jak można tak marnować pieniądze....rita podaj się do dymisji... a tym czasie dzieci z gimnazjum muszą słuchać takich hałasów

  OdpowiedzUsuń
 5. panie kozz ,a gdzie eksperyment na tej taśmie??? :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakich hałasów, człowieku? My od wczoraj uczymy się na Jagodowej. Na Piaskowej tylko firma działa. Uczniów zero.

  OdpowiedzUsuń
 7. Informacja dla niezorientowanych, ale komentujących - szkoły nie burzą, a dzieci nie słuchają hałasów, bo uczą się na Jagodowej. Pieniędzy oczywiście szkoda, bo lepiej żeby śmierdziało, zawsze to przyjemniej...

  OdpowiedzUsuń
 8. Gorzej będzie jak zrobią wszystkie posadzki a smród dalej będzie. A z tego co pamiętam co było pisane w zeszłym roku to sanepid nakazał skuć również ściany na bodajże 5 cm.

  OdpowiedzUsuń
 9. aż dziw bierze ze remontu nie robi Firma P.Bandurskiego

  OdpowiedzUsuń
 10. Bandur ma inne cele i zadania, ale o tym szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Jak zrobią remont to będzie czegoś brakować niektórym, przecież było tak przyjemnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. cofając się kilka lat wstecz , można spostrzegać kilka zmian ... korzystne i te w drugą stronę . Aczkolwiek sami sobie jesteśmy winni,przecież wybieraliśmy,głosowaliśmy... na szczęście mój głos nie był oddany na Szanowną Panią Ritę , ale pluć sobie w brodę obecnie do Nas należy . Później tę role przejmie w/w ;)) no chyba , że się w pore zorientuje i zorientują się , że te zyski na dobre nawet Im nie wyjdą ;) Jak to się mówi ? O! " Na układy nie ma rady "

  OdpowiedzUsuń
 12. wiec moze zamknac szkole niz doprowadzic do funkcjonalnosci,bzdury piszecie i nie wiecie co jest robione,wasze wladze naprawde kontroluja prace regularnie i wszystkim zalezy aby wykonac te prace sesownie.

  OdpowiedzUsuń