06 marca 2011

A. Skórka: Tak brudno w Kuźni dawno nie było

26 komentarzy:

 1. kuźnia UMIERA!!! :angry:

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z panem S. trzeba coś z tym zrobić...

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Skórka - wielki szacun :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nielegalne wysypisko śmieci oraz gruzu powstaje przy ul Topolowej bezpośrednio za cmentarzem ,sprawcami są mieszkańcy ul Wierzbowej oraz Raciborskiej ,radni Starej Kuzni zróbcie z tym w końcu porządek ,przecież to wasi wyborcy .

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam sie z p. Sabiną kupy od psów pod oknami i te nieszczesne pety.Proponuje aby karać ludzi finansowo to ich kultury nauczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam sie z p.Sabiną i popieram wpis mieszkanki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwaga!!! W mieście jest nowy szeryf:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo Adam,,ze poruszasz tematy ,które inni radni zamiatają pod dywanik,byle nie urazić kogoś a władz.A ten śmietnik to z Rudzkiej,która traktowana jest ,jak ulica wyklęta,przez Panią Burmistrz i radnych,oraz Pana Ciuberka i jego ludzi.Weźcie się wreszcie za otoczenie wokół tej ulicy i zróbcie coś.Były zakładane anteny wszędzie ,tylko nie na Rudzkiej,światłowody pod internet Rudzka znowu pominięta.Plac zabaw zero.parkingi nie itp.

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo panie Adamie! I 100% dla ayala. Mieszkam na Rudzkiej i z niektórymi przypadkami próbuję sam walczyć, niestety w pojedynkę to ma bardzo marny skutek...

  OdpowiedzUsuń
 10. A moze by tak pan Adam przeszedł sie do Braxa i zareagował na palaczy którzy z zakazu palenia sobie nic nie robia?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe kto ten syf wywala wam pod oknami? Ciuberek? Nauczcie się kultury a nie wymagajcie by za pieniądze podatników zbierano wasze pety i psie kupy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Idzie wiosna. Wiele organizacji jak co roku przeprowadzi w wielu okolicznych miejscowościach spontaniczne akcje sprzątania otaczającego nas świata. Ciekawe czy pan Skórka również zdoła coś podobnego zorganizować i porwać za sobą ludzi, czy też pozostanie na tym samym etapie co wszyscy jego poprzednicy. Na etapie pokazywania palcem tego co trzeba ewentualnie zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kupy,kupy,kupy górą po zimie.A właściciele psów nic sobie z tego nie robią i dalej wyprowadzają psy pod nasze okna.....nie swoje oczywiście.Mogę przesłać zdjęcia czworonogów i ich panów i pań wielkich Dam jak spaceróją pod oknami.Telefony ze skargami do ZGKiM nic nie skutkują.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak jest Dawać tu te zdjęcia A co niech maja za swoje

  OdpowiedzUsuń
 15. panie CIUPEREK następnym razem się pan dobrze przygotuj , a nie czytaj pan z kartki !!! :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 16. tego zgkim nie jest w stanie sprzatnac gdyz sami ludzie to robia smieca rzucaja pety gdzie popadnie bo im wolno jak raz z drugim dostali by po mandacie pienieznym to by sie nauczyli ;d;d wprowadzcie zakaz rzucania petów pod oknami na klatce mieszkam na rudzkiej i moge wskazac kto rzuca pety pod balkony ale jak dzieci rozłoza sobie namioty pod balkonami to zaraz policja jest zeby sprzatnac namioty bo ci co rzucaja pety nie maja gdzie ze swoimi psami wychodzis poprostu cza karac wandalizm i nieporzadek

  OdpowiedzUsuń
 17. Tak Rudzka i Moniuszki to najgorsze osiedle,ale pytam dlaczego?Mieszkają tu ludzie tacy jak wszędzie normalne rodziny i patologia,a wygląda tam jakby to btły slamsy,nic sie nie robi.Okna nie wymienione na klatkach,drzwi wejściowe stare ohydne zepsute.Klatki sprzątane raz na jakiś czas,okropne.To są bloki przy ulicy.To jest wizytówka Kuzni.

  OdpowiedzUsuń
 18. Popieram Smutną. Na tych osiedlach są najstarsze bloki,a nic się tam nie wymienia,stare drzwi,stare okna,a w nowszych blokach wszystko powymieniali i teraz widać gdzie pakują pieniądze.Wszędzie mieszkają normalne rodziny płacące czynsz i podatki,a gmina traktuje ich jako gorszych.

  OdpowiedzUsuń
 19. a kto niby ma karać ludzi finansowo? Takimi sprawami zajmuje się Straż Miejska którą zlikwidowały władze naszego Miasta( teraz to już chyba wypada pisać WIOCHY)

  OdpowiedzUsuń
 20. do Ciuberka i R.Serafin08 marca, 2011 09:52

  Panie Ciuberek! coś sie Pan tak rozzłościł-to przecież prawda-w ZGKiM większośc to"umysłowi" a garstka to pracownicy (oszczędności)- całkowity brak nadzoru nad wykonywaną pracą !!!! przykład? kubły -gdzie po wywiezieniu połowa syfu leży na ziemi!!! Jeżeli ja mam płacić za to że ktoś wysypie na ziemię zawartość kubła to ja sam za darmo mogę go wysypać gdzieś pod płotem....-nie podpadnie bo wszędzie taki syf!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. co mało ludzi siedzi w zgkim lub w urzedzie to niech oni wybiora kogos kto bedzie karał za bałagan a nie tylko siedza i nic nie robia

  OdpowiedzUsuń
 22. To wszystko wina dyrektora Ciuberka. On i jego kierownicy powinni np. co poniedziałek robić blokersom szkolenia na różne tematy. Raz np. do czego służy kosz na śmieci. Innym razem na temat tego czym różni się zsyp od otworu okiennego. Potem o tym że trawnik to jednak nie kuweta dla miejscowych kundli. A tak społeczeństwo jest kompletnie niedoinformowane. Dyrektorze - do dzieła!

  OdpowiedzUsuń
 23. Szanowni uczestnicy forum: niech mieszkańcy nauczą się porządku czystości, zima nie odkryła braku sprzątania nadzoru ZGKiM, ale braku kultury osobistej i elementarnej znajomości prawa, to nie tylko porządek na osiedlu pod balkonami i w śmietnikach, ale i na starej kuźni to brak odśnieżonych chodników przy prywatnych posesjach, nietylko dzikie wysypiska mieszkańców starej kuźni, ale i osiedle na Brzozowej i w lesie (mogę udostępnić zdjęcia niektórych samochodów z których lądują w lesie gruz i śmieci mieszkańców wstyd. :angry: Radni starej kuźni już od dawna apelują o karanie za brak czystości przy swoich posesjach. Do autorów strony zamiast prezentować populistyczne wypowiedzi i drętwe forum zróbcie dobry foto reportaż o naszych brudasach może to zadziała i zmusi jaśniepaństwo do uczenia się kultury i czystości od tych którzy ją mają :angry:

  OdpowiedzUsuń
 24. Czekamy na zdjęcia?!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. Adamie masz rację co do brudu panującego w naszej gminie Tak samo inni internauci maja rację to ludzie sami robią też i mają to gdzieś bo wiedza że nic i nikt im tego nie zrobi Ale są właśnie od tego służby żeby choć część tego brudu posprzątać przecież za to im się płaci jak nie to spróbujmy ogłosić oficjalny publiczny przetarg na sprzątanie a rozpędźmy nasz ZGKiM bo poco taka firma sprzątać nie remontów nie przeprowadzają a jak już dochodzi do wymiany okien w blokach to trzeba mieć „plecy” by taka wymianę zrekompensować nie. Są równi i równiejsi . W naszej gminie też jest dużo dłużników s którymi nic się nie robi a inni których stać też nie płacą bo poco jak inni nie po noszą konsekwencji Dlatego nie dziwi mnie że młodzież naszej gminy ucieka bo i czemu mają siedzieć szkoły likwidują, rozrywki brak ,bród wkoło, tylko jeszcze niech pani Serafin da zielone światło na powstanie domów opieki bo nawet mogą ci seniorzy z gminy uciec Smutna ta nasza gmina pod takimi rządami a tyle było haseł naszych radnych przed wyborami i co znów po staremu

  OdpowiedzUsuń
 26. Adamie oglądając film i wypowiedzi Witolda Ciuberka to mnie krew zalewa To co mówi o dniach opróżniania kubłów albo sprzątania brudu Dziś jest 9.4.2011 śmietniki są pełne śmieci, na targowisku i w lesie obok syf, a zima dawno odeszła i żadnego ze służby przydatkowej przy bloku Moniuszki od strony delikatesów kaszty pozostał nie oprzątnięty bród na nie dziele i gdzie to jego zaangażowanie Dyrektor powinien wymagać a jak nie daje rady powinien podać się do dymisji Co do remontów to po części ma rację jak się ma kasę to można remontować ale ściągalność opłat za czynsz jest w opłakanym stanie Jest na to pomysł wiele spółdzielni mieszkaniowych zaczyna dawać sobie radę z tym Więc czy nie warto po pytać innych jak to robią Tak samo jak między innymi ja zmieniłem sobie okna na nowe bo się sypały i nie dostałem nic a znajomi co pracują w urzędzie dostali częściowe zwroty i co o tym sądzić ma zwykły Kowalski po prostu żenada bo po pewnym czasie moje okna będą figurowały jako wymienione przez ZGKiM z funduszu remontowego Więc jeżeli pan Ciuberek nie może ogarnąć takiej instytucji albo może się już „Wypalił” powinien odejść Więc Adamie walcz z nieudolnością naszych władz

  OdpowiedzUsuń