21 lutego 2011

OGŁOSZENIE - SPRZEDAM WÓZEK DZIECIĘCY

9 komentarzy:

 1. Bez obrazy ale czy nie da się takich ogłoszeń wstawić do działy Kupie/Sprzedam bo za niedługo będzie tu pełno ogłoszeń o sprzedaży.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to mamy wydarzenie na skalę całej Kuźni! To wydarzenie na równi ważne jak sprzedaż Rafametu albo wygrana Stali... Żenada!

  OdpowiedzUsuń
 3. róbcie tak dalej21 lutego, 2011 15:17

  Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proponujemy czytać ze zrozumieniem. To nie jest news, tylko OGŁOSZENIE. W lewym panelu jest taka zakładka, więc nie rozumiemy, po co te złośliwości pod adresem redakcji. Portal powstał po to (a wraz z nim odpowiednie zakładki), by móc posegregować informacje na różne kategorie. Oraz po to, by mógł służyć ludziom - mieszkańcom naszej gminy i naszego miasta. Także w postaci takich ogłoszeń. Zaznaczamy jednocześnie, że nie życzymy sobie wulgaryzmów. Wszelkie tego rodzaju komentarze będą usuwane.

  OdpowiedzUsuń
 5. róbcie tak dalej21 lutego, 2011 15:35

  to po co jest forum? http://www.tylkokuznia.info/forum/

  OdpowiedzUsuń
 6. wyposażony w alarm...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nadmieniam, iż wózek posiada nawigacje automapa, potrafi latać a na polecenie przynieś piwo szybko jedzie do kaszty po browara. cena atrakcyjna polecam

  OdpowiedzUsuń
 8. W związku z kontrowersjami, jakie wzbudziło niniejsze ogłoszenie, informujemy, że Redakcja NIE BĘDZIE od dziś publikować żadnych informacji typu "kupię/sprzedam/zamienię". Wszelkie tego rodzaju kwestie, prosimy zamieszczać samemu na FORUM portalu tylkokuznia.info. Przy okazji wyjaśniamy jeszcze jedną rzecz: jako Redakcja nie ponosiliśmy dotąd i nie ponosimy odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń. Sformułowania zawarte w ogłoszeniach pochodzą bezpośrednio od ich autorów.

  OdpowiedzUsuń
 9. No widzicie w kupie siła. Jak się z buntuje więcej ludzi to od razu się coś wskóra. Dziękuje za wysychanie naszego zdania

  OdpowiedzUsuń